Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha a...

Szülők! Mit szólnátok ha a fiatok megrendelne egy ilyen gépet csak úgy a játékkal együtt?

Figyelt kérdés

Utána szólna hogy van-e pénzetek rá


[link]



2016. júl. 20. 09:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha ő rendelte meg, és velünk nem beszélte meg, akkor miért tőlünk várja, hogy kifizessük? Fizesse ő. Én tuti nem venném át.
2016. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
13%

Nyílván a gyerek tisztában van a család anyagi helyzetével. Ha azt látja, hogy étteremre alig telik havi egyszer vagy ruhát is ritkán vesznek akkor tudja, hogy nincs rá pénz.


Lehet bepróbálkozott, gondolta hogy ha már ott van, akkor kifizetik.


Azt nem értik jópáran, hogy más ennek a tripláját vagy dupláját megkeresi egy nap és meg sem kottyan. Ha nincs pénz, akkor nyilván én is visszaküldeném.


A Konzolvilágot ismerem, csak készpénzzel lehet fizetni és ha jól tudom a kiszállítási díjat ami nem lenne ebben az esetben mert +7000FT-os a termék ki kell fizetni, 1000ft ha jól tudom.

2016. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem az a lényeg, hogy meg se kottyan.

Akkor sem szórom a pénzt, ha van.

Na meg, a gyereknek sem árt megtanulni a pénz értékét, hogy tudja értékelni, amije van.

Nálunk nem így működnek a dolgok, hogy csak úgy rendelgetünk, aztán várjuk, hogy más kifizesse.

Más farkával nem verjük a csalánt.

2016. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Az én pénzem senki nem költi a megkérdezésem nélkül. Visszaküldeném a csomagot, a gyerek meg kereshetne diákmunkát. És ennyi.
2016. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Küldeném vissza. Ilyet nem lehet megtenni.
2016. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 DuplaKV ***** válasza:
80%
Nem venném át, vagy postafordultával küldeném vissza. A gyerekkel meg elbeszélgetnék, hogy miért is rendelte meg, és egyáltalán tisztában van-e a pénz értékével. Utóbbit csak azért mert más, ha egy 11-12 éves rendeli le, és más, ha egy 17 feletti személy.
2016. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
22%
Ha sok pénzem lenne, kifizetném, átvenném szépen, odaadnám a fiamnak, legyen boldog. Aztán onnantól kezdve nem kapna az ég világon semmit, se kaját, se ruhát, se tisztálkodószert, nem mosnám a ruháit, nem takarítanék utána. Előbb utóbb el kéne adnia a gépet, és röhögve nézném végig. Még jó, hogy nincs sok pénzem, meg ilyen debil gyerekem.
2016. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
14%
Visszaküldeném, és kötelezném a gyereket hogy telefonáljon be a céghez akiktől rendelte és meséljen el mindent szépen, utána pedig közölnöm hogy ezzel eljátszotta a zseb és programpénzét erre az évre. Ha ennyire nincs tisztában a pénz értékével biztos eddig túlságosan elkényeztettem.
2016. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtad, milyen az anyagi helyzetetek. Ha ennyi a keresetetek egy hónapra, akkor nyilván nem venném át. Ha viszont ahhoz lenne szoktatva, hogy pl. havi 200-ig költhet, akkor semmi gond. Bár itt mindenkit lepontoznak, aki pár nap alatt keres ennyit.
2016. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
11%

Attol fugg hany eves a gyerek.

Mi is most vettunk ilyet, fiam osztalytarsainak is van igy nem maradhatott le.

Ha kibirjatok fizesd ki, 34 evesen is leulok a gep ele.

2016. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!