Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimnek miért kell...

A szüleimnek miért kell ennyire ellene lenniük annak, hogy tanuljak?

Figyelt kérdés

Szeretném megtanulni az orosz nyelvet, mert nagyon tetszik.

Mondtam ma anyáéknak, hogyha majd franciából meglesz a nyelvvizsgám, azt szeretném elkezdeni. Anya annyit mondott rá, hogy semmi értelme. Apa meg kiakadt, hogy ő Oroszországba tuti nem enged el, ezt felejtsem el, meg mégis mit akarok vele kezdeni.

De nem értem, miért kell ennyire kiborulni, mikor csak a nyelvet akarom tanulni, nem azt mondtam, hogy még érettségi előtt Szibériába költözöm...


Miért kell ezen ennyire kiborulni?

Hogy térítsem őket jobb belátásra? (már ezelőtt is mondtam, akkor is hasonló volt a reakció)



2014. febr. 11. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Hát előbb legyen meg a francia nyelvvizsga. Addig felesleges erről beszélni, nem?
2014. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
A szüleidnek nincs joga eldönteni, hogy milyen nyelvet tanulj! Egyáltalán örüljenek, hogy ilyen szorgalmas vagy, manapság sok ember a saját anyanyelvén sem tud nem hogy 2-3 idegen nyelven. Ha tetszik a nyelv nyugodtan tanuldd csak! :)
2014. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki, hogy hamarosan sikerülni fog. De ha már most ez a véleményünk, pár hónap múlva is ugyanez lesz.
2014. febr. 11. 20:51
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

Azért,mert az emberekbe belegyökerezett,hogy a 2.világháború után az oroszok leigáztak bennünket.


Ezek az emberek csak azt felejtik le,hogy az oroszok csak védekeztek,mert mi mentük be megtámadni őket a nácikkal szövetségben.Azóta is él, ész nélkül,már azt sem tudják miért a russzkik ellen a gyűlölet.


Tök baromság,mi mentünk oda a háborúban,mit vártunk.


Azóta viszont a világ tovább lépett,(még,ha ezek a vén hülyék,akik szítják az ellenszenvet irántuk nem is)és ott vannak a lehetőségek.Te csak tanulj oroszul,ha úgy akarod,ott tovább léphetsz,sok ott a lehetőség.A világ egyik leggazdagabb országa lett és mivel kevesen tanulnak oroszul itthon,neked is még több a lehetőséged.

2014. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
2.vagyok! Èn pl megtanultam angolul és spanyolul és Németországban kötöttem ki 1 évig tanultam mint az állat, hogy megtanuljak németül szerin tem borzasztó nehéz nyelv nem is szeretem! De itt jött be az élet:D
2014. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egybe
2014. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*
2014. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt kaptam, amikor elkezdtem a finnt. Hónapokig ment a vita. Mondjuk akkor megvolt már az angol, meg jól boldogultam a némettel is. Most Finnországban próbálok munkát találni :)
2014. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Pedig jobb ha tudják hogy még egy ideig az oroszban van a jövő:D Én is meg akarom majd tanulni:)) Angol-német megy most meg majd az egyetemen, már az olaszba belekezdtem, utána jöhet ez :P Mindenesetre ne mondj le az álmaidról. Igenis kezdd el csak tanulni, a nyelvekben a jövő, jobb ha tudják ők is:)
2014. febr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Egyet ertek Apuddal. Mi a francnak az orosz nyelv???

Hogyan fogod penzre valtani? Miert kellene valamibe 3-4 ev tanulast belerakni, ha nem lesz haszna. Oroszoknal is a egyre tobben beszelnek angolul.


Ennyi erovel akkor mar "patkódobálást" is tanulhatnal...

http://www.youtube.com/watch?v=hAypuPVjnd8

2014. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!