Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért velem történik ez?

Miért velem történik ez?

Figyelt kérdés
3 éves koromban a szüleim elváltak mert az anyám félrelépett, blablabla. 12 éves vagyok egész eddig hazudott nekem arról, hogy hogy váltak el, és a mostani élettársától terhes volt 2 kislánnyal akiket elvetetett. Pedig tudtommal ennyivel tartozik nekem. Tavaly kiment amerikába dolgozni, hogy jobb jövőt biztosítson magának. Ma megmondtam neki, hogy nem a legjobb ötlet kiszakítani a baráti társaságból és a tanulmányaimat máshogy, angolul folytatni. Erre fölkapta a vizet teljesen félreértett, és azt mondta, hogy ne igaz, hogy én és a nővérem nem tudja értékelni, hogy ő mindennap dolgozik, csak miattunk és mindennap változtatjuk a véleményünket meg mielőtt kiment, azelőtt úgy volt, hogy egy jobb jövőt biztosítson számunkra és több pénzünk legyen. Aztán fogta és kinyomta a telefont. Szeretem, de nem értek vele egyet és sírok miatta, hogy nélküle kell élnem az életem. Szerintetek melyik a jobb? Kimenni vagy itthon maradni (jövőt illetően, nem pénzügyileg)?

#Amerika #anya #jövő #az én jövőm
2016. júl. 22. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

1. A múlthoz semmi közöd, az anyád magánügye, hoyg miért, és hogy váltak el, az nem rád tartozik, valamit az sem, hogy volt-e abortusza és miért.


2. Anyádnak sem könnyü Amerikában a családja nélkül élni, ezért érthetö, ha szeretne titeket is odavinni.


3. a helyedben mennék, mert egyrészt ott emgtanulod a nyelvet - max. veszítesz egy évet a nyelvtanulás miatt, viszont sokat nyersz a jó angoltudással.


4. A jelenlegi baráti köröd úgyis pár év múlva feloszlik, emiatt maradni nem érdemes - meg ott is lehet találni újabb társaságot

2016. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
remélem tudod, hogy egy kicsit fáj, hogy szerinted a barátság készpénz. Plusz, akkor inkább ne hazudjon a múltról. Inkább mondja azt, hogy nem akar beszélni róla vagy vlmi. Meg így is év vesztes vagyok nem nagyon szeretnék még egyet visszaesni és kint mást, máshogy tanítanak és ahhoz angolul is úgy tudnom kéne mert amit eddig tanultam az ehhez kevés.
2016. júl. 22. 20:34
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

"remélem tudod, hogy egy kicsit fáj, hogy szerinted a barátság készpénz"


Arról egyetlen szót sem írtam, hogy a barátságnak bármi köze is lenne a pénzhez, ezt nem tudom, honnan szeded.


Az, hogy a múltról mit mond el, az magánügy, éppen mert esetleg nem tartja jónak, ami és ahogy történt.


HA meg már tanultál angolt eddig is, akkor minden évvesztés nélkül meg tudnád oldani a tanulást.

2016. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
amikor azt írtam, hogy a barátság nem készpénz, ott arra gondoltam, hogy nem jön csak úgy magától és nem dobnám el a barátaimat akiket nagyon szeretek. Még akkor sem, ha egy ekkora lehetőségem lenne, ők számomra fényesebbek az aranynál. Főleg úgy, hogy serdülök és szükségem van a barátaimra, meg úgy amúgy is. Ha te ezt csak hasonlóan gondolod ok, de hogy teljesen nem, az már elég szomorú (Amúgy nem tudom honnan szedted, hogy szó szerint értettem az első mondatot az előző hozzászólásomban). És az annál inkább, ha szt normális ha valaki a saját gyerekének hazudik egy elég nagyot, beértem volna annyival, hogy nem akarja az orromra kötni, vagy kicsi vagyok hozzá, vagy nem szeretném elmondani. A tanulást meg nem nagyon, mert konkrétan beledobnának a mély vízbe, hogy próbáljak nem megfulladni.
2016. júl. 22. 20:47
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Anyukád saját magát sajnáltatja és mártírkodik. Jól elcseszte az életét és rajtatok vezeti le a feszültségét. Majd olyan 18-20 éves korod körül lesz miért felkeresned a pszichológust, hogy segítsen levakarni a lelkedre rakódott szart.
2016. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ha igazad van, ha nem, akkor sem örülök, hogy így beszélsz az anyámról..
2016. júl. 22. 21:16
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ő sem örül, de engem nem különösebben érdekel ez. Akár tetszik, akár nem.
2016. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hát akkor elég bhunkó lehetsz
2016. júl. 22. 21:29
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
a francért engedi a gyk ezeket a nyilván fele sem igaz meséket? 12 éves mi?
2016. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igen teljes mértékben igaz és igen 12 éves vagyok és igen nem fake
2016. júl. 22. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!