Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám szerint nagyon sok...

Édesanyám szerint nagyon sok édességet eszem, és ez már annyira idegölő, hogy az nem igaz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerinte az, hogy naponta édességet eszem az nagyon tragikus. Például: Pénteken megettem: 2, azaz kettő aprósütit.

Szombat: fánk.

Vasárnap kép falat torta.

ma hétfő van, és megkérdeztem, hogy van-e valami féle édesség otthon, megharagudott és nagyon mérgesen beszélt velem..."semmi féle édességet nem fogsz te enni" és felsorolta nekem a fentieket. Szerintetek ez normális?

14/L 52 kg, sovány vagyok, elég sok ételt eszem, ami sós.



2016. júl. 25. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Hízzál, vazze!
2016. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem sok. Én is körülbelül ennyi vagyok és 14 éves. :)
2016. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Elso vagyok, tenyleg nem sok
2016. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én is tudom, hogy nem sok, de ő ezt nem érti meg.

nagyon köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!

2016. júl. 25. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem sok, én is annyi voltam 14 évesen. Esetleg nincs a környezetedbe olyan lány aki veled egykorú azonos súlyú, és anyukád "bálványozza" pl. Jajj megint milyen csinos az xy.. Na és akkor mndhatnád neki ,hogy te is így nézel ki, és egy dekával se vagy több..

Sok sikert:)

2016. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre. Anyukámnak nem az a baja, hogy elhízom, hanem szerinte nagyon nem egészséges ''ennyi'' édességet megenni
2016. júl. 26. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!