Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Belenéz a böngészési előzménye...

Belenéz a böngészési előzményeimbe, kutakszik utánam és még neki áll fejjebb!? Hogyan tudnám egy kicsit megleckéztetni? 13l

Figyelt kérdés

Bele nézett a böngészési előzményeimbe amikor szókeresőzött a tabletemen aztán kimentem wc-re arcot tisztítani.Megyek vissza elkezd velem kiabálni hogy mekkora selejtes is vagyok hogy képzelem hogy puskázási tippeket nézek és puskázok mennyire aljas ember vagyok.

Pedig csak kiváncsiságból kerestem rá,egy tanév alatt max 5-ször puskázok nem a dolgozatok 99 százalékában.Ja és néha beleolvas a lezárható naplómba is,mert kinyitja hullámcsattal.Belenézett egyszer az ikolatáskámba még suliidőbe és ugye a telótokom bennefelejtettem,mert mentem az osztállyal csinálni ofő ajándékát év végére és hogy tudjak szólni anyunak mert én aznap reggel tudtam meg és anya meg fél ötkör indul otthonról és du három körül ér haza.Én meg mamához megyek ezért vittem a telefont.Másnap elvette.Utána való nap visszaadta de nem engedte hogy mamától előre fussak.Még jó hogy suliból rögtön hazamentem és kiraktam a fiókba.Ez az utolsó tanítási napon amikor már nincs tiltva a telefon.Hozzátenném hogy anya nem engedi hogy máshova elvigyem az okostelefonom csak a gombosat vihetem ha nagyon muszály,de otthon meg nem használhatom.Csak akkor tudnám minek vehettem meg zsebpénzből amit,mamától kapok.Hozzáteszem abból anya szó nélkül kivesz néha,aztán visszaadja ha észreveszem,de akkor is szóljon,felnőtt ember.Ja meg amikor az iskola táskámba kutatott megtalálta a fogamzásgátlásról szóló kiskönyvet amit felvilágosító órán kiosztottak,és rákérdezett így "ennyire érdekel a fogamzásgátlás!?"Arra gondoltam hogy a naplómmal kicsit megleckéztetném.Mit írjak bele hogy ne bírja ki szó nélkül?Nagyon morbid is jó.Illetve mit kezdjek a többi hülyeségével?13l(októberben 14)


2016. júl. 29. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Ikább ülj le vele beszélgetni normálisan és mond el a bajid és oldjátok meg mert ha meg szívatod te jársz rosszabbul
2016. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Keress rá olyanokra, hogy öngyilkosság fajtái. Kicsit beijedne.
2016. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Próbártam vele már beszélni,leordított.Meg ismét a fejemhez vágott mindent.Ha szivatnám akkor talán észrevenné magát.Nem sokat vesztek.
2016. júl. 29. 16:33
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
Keress rá öngyilkossági tippekre.
2016. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet.Hihető is lenne.Pláne hogy apám alkesz és velünk él.Csak ha nem nézi meg akkor nem kap frászt....
2016. júl. 29. 16:47
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Mindig töröld ki a böngészési előzményeket.
2016. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Kedves naplóm! Egy borzalmas embernek érzem magam, még az anyukám se szeret. Az öngyilkosságot látom az egyetlen megoldásnak, már az interneten is kerestem rá tippeket. Végül úgy döntöttem, be fogom gyógyszerezni magam, azt találtam a leghatékonyabbnak. Fáj az élet, de legfőképpen az, hogy anyukám mindig csak kiabál velem. Bárcsak meg se születtem volna! Idő kérdése, és végzek magammal örökre.
2016. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem lenne sok értelme megszívatni, megijeszteni, mert valószínűleg te járnál rosszabbul...aztán magyarázkodhatsz.

Tényleg megbeszélni lenne a legjobb ezeket. Ha ez nagyon nem megy, mert nem hagy beszélni, írd le a dolgokat egy levélben neki, azt biztos elolvasná. (A levelet tedd pl az ágyára).

Ha pedig annyira meg akarod leckéztetni, a naplódban a következő bejegyzésedet kezdhetnéd úgy, hogy "Kedves naplóm, kedves anya!". Vagy írj valami ilyesmit a naplódba "A suliban felvilágosító órát tartottak nekünk ma, és kaptunk egy kiskönyvet a fogamzásgátlásról, bár ezt még korai témának érzem. Délután a neten puskázási módszerekről olvasgattam, bár erre inkább XY-nak lenne szüksége, hiszen ma lebukott a fizika dolgozatnál. Én úgysem szoktam puskázni, de kíváncsi voltam, hogy mások miket művelnek". Esetleg amikor írsz bele valamit, említsd meg benne úgy mellékesen, hogy "Jaj, és egyébként anya, megkérhetlek rá, hogy ne olvasd a naplómat légyszíves? Nincs semmi titkolni valóm, de minden kamasz szeretne magának valamit, ami csak az övé. Nálam ilyen a naplóm. Magamnak írom, emlékként, a mindennapjaimról szól. Köszönöm anya! Puszi, szeretlek!". Vagy valami hasonló...

Ha semmi nem válik be, dugd el valahova, vagy a neten írj nalót, jelszóval levédve.


Remélem megoldódik minden nálatok, sok szerencsét! Szia! :)


14/L

2016. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%

Nem szép dolog, hogy ezt csinálja, de amit utolsó előtti mondott, az jogos: töröld ki az előzményeket! Amíg nem volt saját PC-m, és a közös, családit használtam, mindig kitöröltem őket, saját személyes dolgaimat lejelszavaztam WinMend Folderhiddennel, így nem is tudtak róla, hogy egyáltalán léteznek ezek a dolgok, hisz ez a rendszerből is eltünteti őket, elrejti őket. Szerintem csináld te is ezt, kissé meg fog lepődni, hogy túljártál az eszén. Naplódat ezentúl írd Word dokumentumba, azt is elrejtheted, lejelszavazhatod a fent említett programmal.

Továbbra is tartsd meg ugyanakkor a papíralapú naplót, és írd bele, amit utolsó írt, és teljes lesz a siker!

2016. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerű törölni kell a böngészési előzményeket..
2016. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!