Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Undorodom a szüleimtől....

Undorodom a szüleimtől. Teljesen kivagyok?

Figyelt kérdés
Ti hogy élitek túl a mindennapokat,hogy tudjátok hogy rájuk nem számíthattok,nem szeretnek titeket? Már szinte 'gyűlölöm' őket.
2016. júl. 30. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

De miert undorodsz toluk? Kifejtened egy kicsit reszletesebben?

Kulonben nekem sem valami fenyes a viszonyom a szuleimmel, anyummal mindig veszekszunk, valoban nem azonosak a csatornaink, apam meg abszolut semmit sem foglalkozik velem.

2016. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit jobban is kifejthetnéd.
2016. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem ez a szülőktől való elszakadás, leválás egyik állomása a felnőtté válás folyamatában. Sokan éreznek hozzád hasonlóan.
2016. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
12%
Ha ezzel megbántod a szüleidet, később, ha már felnőtt leszel, visszaemlékezve bánni fogod ezeket az érzéseket. Mégsem tud ellene tenni semmit az ember. A legtöbben átmennek rajta. Valahogy el kell viselni az érzést, és minél kisebb kárt okozni a szülők és saját lelkedben.
2016. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elköltöztem és végleg megszakítottam a kapcsolatot velük.
2016. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En sem számíthatok a szüleimre,sőt meg mondtak is hogy ők nem azert dolgoznak hogy en majd tovább tanuljak.Sajnalom hogy sok ilyen buta szülő van.Es igen,en is kifejezetten utálom őket mert teljesen tönkre tettek,pesszimistának neveltek es bármibe bele kezdtem szerintük butaság volt.Minel hamarabb költözz el jo messzire tőlük.Lehet csúnya dolog,de ha en egyszer elmegyek soha többet nem látnak.
2016. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező, szégyelld magad.
2016. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már miért kéne szégyelnemmagam?
2016. aug. 5. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy szégyelld magad! Ne viselj el mindent csak azért, mert a genetikátok hasonló...
2018. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!