Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A parom fia nem akar elfogadni...

A parom fia nem akar elfogadni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudok vele beszelgetni mert rogton orditozik velem "te nem vagy az anyám" amikor kimegyek hallom hogy magaban szitkozodik es veri a falat. Nagyon csunyan szokott ram nezni, mint aki mingyart nekem jon. Nagyon csunya dolgokat vag hozzam :( pl "hallottam hogy ejjel jot lovagoltal a fateromon te budos szajha" kozben el is sirta magat.

A fehernemuimet kidobalja az ablakon.

Szetdobalta, osszebarmolta a ruhaimat.

A parom is hiaba ordit vele, nem hagyja abba, vele is ugyanigy beszel.

Latszik hogy nagyon megviselt es duhos.

Mindent megtettem hogy elfogattassam vele magamat de hiába.

A párom 30, a fia 16 én 25 vagyok.


2016. júl. 31. 14:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Én azt tudnám tanácsolni, hogy ne próbálj nagyon vele

beszélgetni egyelőre. Ne próbálj vele semmit megértetni,

hagyd figyelmen kívűl, ha megint kidobálja a fehérneműidet,

vagy nem tartja tiszteletben a személyes holmiaidat, akkor

az apjának szólj, és egy pofon nem ártana neki.

2016. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
A párod 14 évesen csinált gyereket?:o
2016. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván a betolakodót látja benned, aki elveszi tőle az apját. Úgy érezheti, hogy te fontosabb vagy az apjának.

Ahelyett, hogy az apja is ordítpzik vele, inkább több időt kellene vele töltenie kettesben.

2016. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
38%

Egyetértek a harmadikkal.

Hagyd rá, egy kis csíra lehet a srác, nyilván veszélyeztetve érzi magát és féltékeny... egyszer ordíts vissza, vagy dobáld te is a cuccait és meglátjuk hogy fog állni a szája. :DD

Ő veletek él egyébként?

2016. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Ki nevelte, ha nevelte ezt a fiút ? Nem lehetett egyszerű az élete ! Nagy " fába" vágtad a fejszét !
2016. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Egy 16 éves fiúval akkor is nehéz,ha rendezett családban él ,gondold végig Neked ugyanilyen idős korodban nem voltak problémáid a szüleiddel?

Apám 17 éves koromban nősült újra,sehogysem jöttem ki a mostohámmal,utáltam otthon lenni ,mert apám állandóan ordítozott velem emiatt.

Az élet tartogat meglepetéseket ,második házasságomba a férjem hozott 3 lányt /14,18 és 20 évesek voltak/.

Maminak hívnak ,megköszöntenek anyáknapján ,érzem hogy szeretnek.

Nagyon sokat kell alkalmazkodnod ,hiszen nekik volt egy kialakult rendjük, ahova most beléptél.

Vonulj háttérbe ,ne szólj rá ,ne uszítsd rá az apját.

Ne beszéld ki a háta mögött,ha problémád van ,mindig hármasban beszéljétek meg.

Légy türelmes,mindig mosolyogj,csendben tedd a dolgod ,ne akarj az anyja helyett az anyja lenni. Most csak annyi a feladatod ,hogy kialakítsd azt a harmóniát magad körül,amibe majd idővel ő is bele akar tartozni.

Nem egyszerű feladat ,de sikerülni fog,hiszen te vagy a felnőtt ,és ha hibázol ők akkor is egy családot alkotnak.

2016. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
6.-nak igaza van
2016. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
69%
Hogy lehet 16 éves gyereke?
2016. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy. Vagy 50 az a 30, vagy kamu az egész.

Előbbi esetben nem csodálom, ha a srác nehezen viseli, hogy lecserélték az anyját egy újabb évjáratra, csak azt nem értem, miért az apjával él.

2016. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Tehát a párod 13-14 évesen csinált egy gyereket, és ő neveli egyedül?

Eddig nem volt komoly kapcsolata?

Vagy volt, de a fiúnak sikerült elmarni mellőle.


Kicsit fejtsd ki bővebben.

De ha az van, hogy voltak barátnői, de a fia miatt mindig szakított, akkor sokra ne számíts. Melletted se fog kiállni.


Sajnos 16 évesen már te se neveled meg.


Ebbe vagy beleszoksz, vagy elmész.

2016. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!