Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy szeressem apám? (lent)

Cicumicaa kérdése:

Hogy szeressem apám? (lent)

Figyelt kérdés
Apám nem iszik, nem ver, nem szid sokat, de nincs is velem csak annyira hogy hazajön köszön, megkérdezi hogy vagyok, néha váltunk pár szót. Kiskoromban néha elvitt kirándulni, de már nem. Amikor megkérdezi hogy vagyok mindig összeszorul a szivem hogy mégis szeretnem kéne és lelkiismeretfurdalásom van. De mikor nézek egy filmet vagy hallok egy történetet ami apa-gyerek kapcsolatról szól, mindig összehasonítom az én kapcsolatom apukámmal, és elszomorodok. Amikor meg ideges (nem nagyon) akkor mindig szidom . (néha magamban néha anyának.) Már mindig apa-gyerek kapcsolatos filmeket,sorozatokat keresek. Mit csináljak hogy ne haragudjak rá? Hogy megszeressem? Az is lehet apakomplekszusom van. Vagy csak több törődésre vágyok? Olyan rossz hogy egyik percben haragsok rá (utálom) másikbann meg lelkiismeret furdalásom van. Mit tgyek? 15/L . Bocsánat hogy ilyen hosszú.

2016. júl. 31. 19:25
 1/6 anonim válasza:
78%
Próbálj meg vele programot csinálni. Valami olyasmit, ami mindkettőtöket érdekel. 15 évesen eléggé érett lehetsz ha látod ezt a problémát és meg akarod oldani. Annak idején, amikor én ennyi idős voltam nekem nem volt ennyi eszem, el is távolodtunk egymástól, miután anyámmal elváltak még jobban. Most meg már késő helyrehozni...lehetetlen.
2016. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Miert haragszol rá?
2016. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Miért szidod? Miért ideges? Van valami családi vagy egyéb problémája?

Kiránduljatok úgy mint régen, mondhatod neki hogy hiányoznak azok az idők, javasolj úticélt.

2016. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
32%

hívd el egy cukiba és sütizés közben mond meg neki hogy szeretnél vele több időt eltölteni...

Ha ez nem sikerül írj nekem privát üzit

2016. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem a problémádat. Mit kéne még csinálnia.
2016. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogyan
2016. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!