Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya 20 évesen minden egyes...

Anya 20 évesen minden egyes nap átturkálja a dolgaimat, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Szekrényt, táskát mindent és meg sem próbálja ugyanoda visszatenni. Mikor elmegyek fürödni egyből nekiugrik a táskámnak, telefonomnak, mikor nem vagyok itthon, az számára a mennyország. Szőrtelenítési cuccokat, tampont, sminkcucvokat (amiket mindig is tiltott) keres, és minden kis összegyűrt papírcetlit átnéz, nehogy fiúk írjanak nekem. Azt mondja, hogy az ő háza és ott azt csinál, amit akar. 13 éves koromtól ez megy. Nemegyszer rajtakaptam és megsem próbálta titkolni. Azt hozzá tenném, hogy a "tiltott dolgokat", mind a saját pénzemből veszem. Ha nem tetszik neki a körömlakk színe, kidobja. Nagyon elegem van.
2016. aug. 2. 18:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Beteg. Az ajtódra egy retesz lakattal?


[link]


Felnőtt nő vagy. Miért nem fogja fel. Ha 20 vibrátorod lenne, ahhoz sem lenne köze.

2016. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Nalunk a noverem volt, aki folyton lopkodta a cuccaimat. Bejart a szobamba, es ha tetszett neki valamim, kerdezes nelkul lenyulta, aztan elment benne bulizni, majd hulla reszegen abban aludt!

Ha ment a veszekedes, anyam a partjat fogta, hogy en onzo vagyok. Annyit tudni kell, hogy ha en evente kaptam toluk valamit, az nagy szo volt, amig a noverem hetente! Megis mindig az kellett neki, ami az enyem.

Elkoltoztem! Gondolod megvaltoznak? Gondolod majd mert elbeszelgetsz vele vagy nekiallsz taktikazni, majd jobb lesz? Nem lesz! Sot, jon a te onzo, te irigy, te ez, te az. En megprobaltam kedvesen, sot, a fizetesembol kesobb en vettem neki ruhakat, csak ne nyuljon az enyemhez. Meg ez sem hatotta meg! Akkor is az enyem kellett. Semmi nem valtoztat meg egy ilyen embert.

2016. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Haverokkal,egyetemi osztálytársakkal beszélj. Verődjetek össze páran és költözz el hozzájuk. Feltéve,hogy ezt megengedik az anyagiak.

Nem fog változni. Az én anyámat 5 évig kellett kérlelni,hogy hallgattassa el a bömbölő zámbózsimi és hasonló számokat. Ne vinnyogjon torka szakdtából éjjel nappal,mert semmi hangja nincs.

Nemrég találkozott egy fásszal,aki betömi a száját a fászával. Most halkabban veri magát földhöz.


Egyetlen út a költözés. És a beszélgetés azután,hogy elköltöztél+az idő. Nem fog egyről a kettőre magábaszállni és kérdőre vonni a cselekedetei helyességét,megalapozottságát,vagyis elgondolkodni magán és előtted megindokolni a tettei mibenlétét.


Ez saját vélemény. Nem szakértői,szüval kezeld úgy. :-D

2016. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16%

Ja. Nem írtad,hogy egyedül nevel e. Ha igen lehet a pasikkal nagy gondjai akadtak. Meg akar üvni tőlük. :-D


Smink,szőrtelenítés azért,hogy ne nézz ki szebbnek,mint természetes állapotodban. Levélátnézés pedig a fiúk elüldözése,ellenrzése miatt.

Próbálj meg nagyszülőktől 5-10K forintot kérni fejenként. Az megdobhatja a költségvetésed a költözéshez.

2016. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
27%

Azt is el tudom képzelni,míg meg nem cáfolsz,hogy apa nélkül nőttél fel.

Anyádbarakott és otthagyta.

A saját komplexusai,félelmei áldozata vagy. Agyonellenőriz,gátol az önállósodásban. Mert a pasizás igenis az egyik része az önállósodásnak.


Amíg magában nem képes elrendezni ezta pszihológust igénylő feladatot,addig nem tudsz mit kezdeni vele.


Költözz és aztán beszélj. Segíts rajta.

2016. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Apa velünk él és csaknem 25 éve házasok. Ő nem turkál vagyis nem tudok róla, de hasonló gondolkodású.
2016. aug. 2. 20:34
 17/21 anonim ***** válasza:
5%
Akk nemtom. Agyonellenőrzés akk is megvan.
2016. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Boríts be a táskádba 20 gombostűt. Anyád egy nap alatt le fog szokni a turkálásról.
2016. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Skorpió87 ***** válasza:
66%

Az anyja hogy lehetne 20 éves ? A lánya meg már sminkeli magát ? Írja, hogy 13 éves korától ez megy.


Muszáj helyretenni valahogy. Mégiscsak felnőtt nő vagy. Beszéld meg vele, fenyegetőzz...Ha nem tudod helyretenni, akkor költözz el minél hamarabb. Ha te nem tudod meggyőzni, gondolom egy felnőtt ember bevonásával sem érnél el sikert. Valami idegi baj van Anyudnál. Gondolom mindig féltett, de ez agyrém. Állj ki magadért.

2016. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%
Turkáld át te is az ő cuccait.
2016. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!