Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, hogyan reagálnátok...

Anyukák, hogyan reagálnátok ha megtudnatok, hogy a 23 éves lányoknak babája lesz? (Még veletek lakik)

Figyelt kérdés

A lány még iskolában van, dolgozik, fenn tartja magát de még veletek lakik. A baba apukája kétséges, hogy marad e. Szóval egy két szobás lakásban lennétek hárman plusz a baba.

A lány keresne eleget, hogy mindent megvegyen, max néha vigyázni kellene a kicsire (csak akkor ha hajlandóak) Támogatnátok ennyiben a gyereketeket hogy veletek lakjon? Miben segítenétek még neki?


2016. aug. 3. 17:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
33%
Régebben (is) több generáció élt együtt... részben ugyanúgy a szegénység(lakásvásárlás) miatt..és megvoltak , nem hiszem h egy csecsemőt ne lehetne elviselni pár hónapig ,évig.
2016. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
6%

Mi az,hogy nem ennek a férinak szülne??

Már tök.mindegy nem,mert terhes és feltehetőleg,ha minden rendben megy,akkor szülni fog.

Vagy nem a pasija a gyerek apja?

2016. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
40%

"Régebben (is) több generáció élt együtt..."


Régebben mondjuk a nagycsaládok tagjai kevésbé dolgoztak felelősséget igénylő munkahelyen. A kapálást a földeken nem tudod elcseszni akkor se, ha kialvatlan vagy az egész éjjel ordító csecsemő miatt.

2016. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
37%
természetesen tamogatnam. de apát picit megrangatnam, mielott lelép (gyerektartás, ilyesmi).
2016. aug. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%
Én is annak a híve vagyok, hogy kezdjen akkor külön életet. Nem tudom elképzelni azt a helyzetet, hogy együtt él egy nagyszülő az unokájával és max néha vigyáz rá, nem életszerű.
2016. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki a saját kontójára b*sszon, már bocsánat. Én nem szülnék más nyakára gyereket, a saját anyáméra sem, főleg nem míg tanulok és nincs saját lakásom sem. Amiben ti laktok az nem túl tágas, a gyereksírást mindenhol hallani lehet majd, szép lesz az elkövetkező pár év mindenki idegrendszerének.
2016. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
62%
Poén h mindenki kötekszik pedig egy egyszerű kérdés. Támogatnád e vagy sem. Én támogatnám még anyagilag is ha kell hiszen a gyermekem.
2016. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
35%

üvöltő csecsemő melett hova is megy dolgozni,

mi a fa1ból lesz pénze...

ingyen élő vérszivó

2016. aug. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
25%
nyílván h támogatnám, az én gyerekem és szüksége van rám. Ha olyan hülye voltam, hogy ilyen óvatlanra neveltem, meg is érdemlem, hogy unokám legyen...
2016. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 kikkina88 ***** válasza:
73%

Miert beszel ugy mindenki egy babarol mintha 0-24-ben az csak bogne es soha nem pihenne ki magat mellette?!igen elofordul h nyugosebb de azert lehet toluk aludni.2 gyerekem van szoval nem a levegobe beszelek.

A masik meg perszehogy tamogatnam a felnott lanyomat ha babat varna.nem a leg idealusabb h ugy szul h otthon lakik de attol meg ki nem dobnam es abortuszra sem kuldenem.vastagon kibirnam azt a par evet amit itthon laknanak.

2017. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!