Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek még hogy ne egyen...

Mit tegyek még hogy ne egyen ennyit anyukám?

Figyelt kérdés

Aggódom érte mert mindent össze eszik utána szenved. Baj van az epéjével. Volt orvosnál, diétáznia kellene. Hihetetlen mennyiségben zabál. Nem tud leállni. Azt mondja azért mert egyedül él. Megértem hogy rossz neki de nem ez a megoldás. Pszichológushoz is jár emiatt. Sokszor beszéltem neki az egészséges étkezésről, de mintha meg se akarná hallanni. Nem tudom már mit tehetnék még érte?

Tegnap is felhívtam. Jajjgatott milyen rosszul van. Fáj mindene mert sokat evett és egész nap fekszik.


2016. aug. 4. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A koplalás is kiválthat ilyet szerintem, ő eleve sokat eszik de koplalás után mégtöbbet. Én akárhányszor próbáltam fogyni koplalással, hetek után óriási falásrohamok törtek rám és ettem amíg bírtam. Szerintem ha olyan baja lenne ami kiváltja ezt a zabálást, akkor nem lenne képes koplalni, ezért gondolom hogy a koplalásnak is lehet hozzá köze. Legközelebb ha fogyni akar, egészségesen tegye, egyen eleget de valamennyi kalóriadeficit legyen.
2016. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy gyenge és ez függőség. A legtöbb alkoholista sem tud leszokni az alkoholról akkor sem ha azt mondják neki hogy májkárulása van. Segítségre van szüksége, de amíg ő nem látja be hogy gond van addig szinte menthetetlen. Beszélned kellene veled, nyersen. Az evéstől nem lesz boldogabb. Esetleg ha van időd találkozz vele többet, csináljatok programokat, hátha ez segít neki.
2016. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sokat foglalkozok vele annak ellenére hogy másik településen él. Nem vele élek. Nem kõltözhetek össze vele. Hetente így is kétszer találkozunk min 1szer.
2016. aug. 4. 18:54
 14/15 anonim ***** válasza:

Szrni rá, mert ebben te mész tönkre.

Én nagynéném dettó, zabál, aztán hallom, hogy büfög, hányingere van, meg NEKEM hisztizik, hogy fáj a gyomra. Én meg "jó, és? Legközelebb majd mértéket tartasz". Persze, nem, ugyanúgy zabál, mindent össze-vissza.


Engem már nem érdekel, csináljon, amit akar, csak ne nyavalyogjon utána, van elég bajom enélkül is.


Anyud is, ha valami baja lesz, akkor meg fog változni - vagy nem -, de ő élete, ő választotta, neked nem kell emiatt dühöngeni.

2016. aug. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14:Fogadok te valami tizenéves vagy huszonéves vagy,aki teljesen egészséges.
2016. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!