Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Barátomat anyukája "túlzottan"...

Lucuska15 kérdése:

Barátomat anyukája "túlzottan"szereti?

Figyelt kérdés
Na szóval a barátomat most nem tudom zaklatja e az édesanyja vagy túlzottan szereti.Ez mostanában kezdődőtt 4-5 hónapja nem engedi találkozni velem a barátom csak nagyon ritkán és bevallotta hogy azért mert féltékeny hogy mi ilyen jól elvagyunk(Barátom16F,én15L párom édesanyja55).Ezt még megértem nehezen bár hogy féltékeny a fia boldogságára de megértem.De azt nem tudom mire vélni hogy az anyukája fürdik és megkéri hogy menjen be hozzá és mossa meg a hátát nem takargatja magát meg semmi,a barátom nemiszervét amikor boxerbe van akkor erősen nézi és a durvább hogy barátom feküdt az ágyon és oda akart a péniszére borulni az anyja.Meg úgy akarja ölelni ahogy én szoktam olyan "bújósan".És ma az történt barátom feküdt az ágyon a hátán és anyukája megölelte(Ezzel semmi probléma sincsen)de kézzel átölelte a mellkasát és a lábával is át akarta "ölelni" úgy ahogy én és a barátom szoktunk olyan össze bújva lenni.És barátom megmerte neki említeni elöször csak felpucsitott az anyukája négykézláb aztán amikor barátom erőteljesebben rászólt hogy ő az anyja nem a barátnője még ő volt felháborodva és ennyit mondott neki:Kössz.Most szeretnénk választ kapni hogy ez túl-e megy az anyai szereteten,és hogy ha igen ilyen esetben kinek kell szólni.

#anya #túlzottszeretet
2016. aug. 6. 19:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát ez nagyon durva sztori :/


Nézd, a tények kb azok hogy:

- A barátod anyjának szüksége van egy pasira, és a fiát használja pótléknak - akár szexuálisan is, hiszen mondtad, hogy meztelenkedik és ráfekszik a farkára.


Valószínű keményen fogja majd védeni a fiát ellened, hiszen akkor ő "le lenne ejtve", úgymond, és a barátod veled van, nem pedig vele.


És igen, nagyon nagyon durván túlmegy ez már az anyai szereteten, mert konkrétan... ebből simán az lehet, hogy az anyja rámászik a pasidra, hogy szexeljenek.

Ha máshogy nem éri el, akkor érzelmi terrorral, fenyegetéssel, stb, készüljetek fel mindenre, mindent be fog vetni az anyja, hogy téged eltávolítson, és a fiát kisajátítsa. :(


Kitartás! A fiúd mennyire tartja ezt furának, ő ehhez mit szól?

2016. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a gyors válaszod.Igazából Ő kért már meg hogy kérdezzek valahol utána mert ez nem normális és már nem tudja hogy kezelni ezt az egszét mert ha vissza szájal anyjának akkor meg nem találkozhatunk és ilyesmi kedvességek.
2016. aug. 6. 20:04
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Egyes vagyok.

Úristen... hát nézd, gyámügyön is akár próbálkozhattok, vagy a rendőrségen is talán, ilyesmi, mert ez ahogyan a barátod is nagyon jól látja, ez nagyon nem egészséges.


Az mennyire megoldás, ha ezt a pasid, vagy akár te megmondod a te szüleidnek? Szerintem nagyon érdemes lenne nekik is elmondani hogy mi van...

2016. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát ez nekem is a fejemben megfordult de mi van ha nem vesznek komolyan mi van ha az anyja szavának jobban hisznek hiszen nincs kézzel fogható bizonyitékunk ellene
2016. aug. 6. 20:12
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem mi oka lenne féltékenynek lenni egy 15 éves kislányra.
2016. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Hát... vegyétek fel videóra? Rejtett kamerásan, akár...

De nézd, a te szavad és az ő szava az anyjáéval szemben, nyilván ő tagadni fogja és nem beismerni egy vadidegennek, mármint a szüleidnek :/

2016. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget egyenlőre a barátom apukájának szólunk(elváltak a szülei)
2016. aug. 6. 20:20
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Te jo eg, ennek meg a fele is borzalmas.Pszichesen beteg az anyja, igen sajnos hallotam olyat , hogy szexualisan vonzodik valaki a sajat fiahoz. El kell tunni a kozelebol, es bemenni a gyamugyhoz, ilyenkor kezzel foghato bizonyitek nem szokott lenni, de szerintem mar hallottak vad dolgokat. Azert vannak.
2016. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De ezt nem ertem eddig nem voltak ilyen jelek ezek pár honapja kezdodtek van ilyen hogy csak igy hirtelen?
2016. aug. 6. 20:23
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Meg így iskola időben szólhattok a védőnőnek is, ez is egy lehetőség, ő titeket majd tud továbbküldeni.
2016. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!