Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 4-5 évesnél kisebb gyerekk...

Egy 4-5 évesnél kisebb gyerekkel tényleg nem lehet időben soha elindulni valahova?

Figyelt kérdés

Nem igazán akarom elhinni, de a mi családunkban úgy van, hogy a 4 éves kislánnyal már nem is ígérnek semmit, ha úgy gondolják egyszerűen ide állítanak. Független attól, hogy már nem alkalmas, mert már pihennénk, de nekünk meg kell érteni, mert hogy vele nem lehet tervezni. Vagy épp megbeszéljük, hogy mikor jönnek, és egyszerűen nem jönnek, holott úgy készülünk és várjuk őket.

A barátnőmnek fél éves babája van, ő rendszerint 3 órát késik a beígértnél, amit megint csak nem értek, mert egy ekkora babának még megvan a napi rutinja.


2016. aug. 7. 14:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Ez többnyire a szülőkön es a hozzáállásukon múlik... Ne a gyerek irányítsa a családot.
2016. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos a kislányom ma mi is kestunk ( ebédelni mentünk a szüleimhez) 10kor kidőlt 1 óránál nem alszik többet

Hat most többet aludt . Nem akartam felkelteni

Igazából 40 percet kestunk es szóltunk is nekik h nem érünk oda de megis megkaptuk a magunkét .. Ez van


pedig megvan a napi rutinja ..

2016. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12. Ezzel semmi gond, ha telefonálsz. Én mindig mindenhova odaszólok a családban is, hogy most indulunk, vagy átmennénk, alkalmas-e. Tegnap délután végül megérkeztek a sógoromék, és természetesen akkor amikor leültünk enni. Mivel nem tudtuk mikor jönnek, vagy jönnek -e, így hát lemerészkedtünk ülni, és nagyon nem szeretünk evés közben felállni. Ha mondjuk ideszól, hogy most indulunk, kibírtam volna még 20 percet, hogy akkor együtt üljünk asztalhoz. És erre mindig ez a válasz, hogy gyerekkel nem lehet tervezni, meg majd megtudom, ha nekem is lesz. Lehet, de a telefon akkor is létezik.

Én vendégszerető vagyok, és szeretek készülni a vendégekre, szeretek főzni másokra, de alapból csak kettőnkre főzök. Van úgy, hogy jut a váratlan vendégnek, ha pl. pörköltet, tepsis húsos krumplit csinálok, de van olyan ,hogy egy egy darab steak-et, lazacot sütünk kettőnkre vacsira, ami ráadásul frissen fogyasztandó, és ha mondjuk pont akkor toppan be valaki akkor mit csinálsz? Ilyenekből senki nem vásárol be kilószám.

2016. aug. 8. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!