Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18L mi az amit egy szülő...

18L mi az amit egy szülő megengedhet szerelem téren? 22 eves fiuval

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint egyutt alvas kozos kirandulas:pár napos stb.
2016. aug. 9. 23:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

-Együtt alvás 10 cm távolságot betartva

-Közös utazás belföldre és a szomszédos országokba

-Közös zuhanyzás ruhában

-Közös medencézés

-Közös sétálás

-Közös beszélgetés

-Közös csókváltás

-Közös bevásárlás

-Közös főzés

-Közös takarítás

2016. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
3 éves kapcsolat után nekem egy hét Horvátországot is megenged 23 éves hapsimmal :D (ismerős másik pár társaságában)
2016. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

engem elengedtek ezekre, es en is el fogom az en lanyomat:)

hagyni kell a gyereket elni.. 18 ev az mar eleg nagy kor

2016. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha a szülő kicsit is beleszól egy 18 éves ember életébe ott már baj van.
2016. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Viszont a szüleim elégé féltenek es nehezen engednek meg barmit .ilyen egyutt alvas nem is johet igen szóba.pedig 18evessen lassan 19 es elege tiltsak az ilyen dolgokat :(
2016. aug. 9. 23:56
 6/18 piriiiii ***** válasza:
86%
Mi van? 18 évesen felnőtt ember vagy...
2016. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
mondd meg nekik hogy mar lefekudtetek 👌🏻
2016. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy hiaba mondom hogy elege nagy vagyok ahoz hogy legyen egy olyan szemely az eletembe akivel barmit megbeszelhetek es aki tamogatna szerelmi téren:)

Szüleimnek meg mindig az a kicsi lany vagyok aki voltam 13-15eves koromban :) es hiaba magyarazom magyarazzak nekik hogy a gyereknek kell egy kis maganelet.hisz elvileg mindenki egyszer fiatal es mindenki tanul a hibaibol es ezt valamilyen téren engedni is kell a szulonek

2016. aug. 10. 00:03
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Nahát, saját lakásotok van és mégis megtiltják nektek az együttalvást? Ez komolyan furcsa. Mert gondolom ha papás-mamást akartok játszani, akkor azt nem a szüleitek hálója melletti kis gyerekszobátokban tennétek, ugye?
2016. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%

Attól függ, hogy mióta vannak együtt . Egy két éves kapcsolatban mehetnének nyaralni kettesben akár messzebbre is, de friss kapcsolatban nem örülnek neki. Együtt alvás sztem 6-8 hónap után ok. Kirándulni előbb is mehetnek, de ott aludni csak x hónap után.


Hiába vagy nagykoru, még fiatal vagy. A szüleid aggodnak. Legyél eszen, vedekezzetek, és mindig mondd meg,, hogy hova mesz.

Én 24 vagyok, szüleimmel élek, de mindig engedélyt kérek vagy szolok ha menni akarok valahova. Feleloseg teljes vagyok, így megbíznak bennem.

2016. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!