Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? Anyám leszar.

Mit tehetnék? Anyám leszar.

Figyelt kérdés
Ma begorcsoltem, siras-rivas utan elvitt orvoshoz, ahol azt mondtak hogy petefészek gyulladas, el kell menni nogyogyaszhoz. Anyam letudta azzalk hogy vesz gyulladascsokkentot, nem megyunk sehova. Utana mondta az orvos, hogy nem jo a pajzsmirigyem, ez kezelni kell, mert ido utan kinyomja majd a szemem. Mondtam neki itthon, hogy akkor menni kellesz.. /Nekem mar jo par eve mondtak hogy nemjo/. Azt mondta dehogy megyunk, nincs azzal semmi,ilyenekkel nem fog egybol orvoshoz menni.. Mit tegyek? Annyira szarul esik:( Plusz azt hallottam hogy emiatt ha nincs kezelve lehet meddoseg is, ez igaz? 16L

2016. aug. 10. 12:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
40%
Ha már az egészséged se érdekli akkor tényleg semmi. Ezt a helyezetet én nem is tudnám elképzelni..
2016. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
8-as, neharagudj de a pajzsmirigy nem jatek,hogy hasracsapok és szedek ra valamit es elmulik, meg mi az már hogy nem birja elviselni a hisztim? Már bocs de azzal hisztizek hogy nem akarok beteg lenni? Vagy mivan?
2016. aug. 10. 13:23
 13/32 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem.


"elvitt orvoshoz, ahol azt mondtak hogy petefészek gyulladas, el kell menni nogyogyaszhoz."

A háziorvos ránézésre közölte, hogy petefészek gyulladás? Az igen.


"Utana mondta az orvos, hogy nem jo a pajzsmirigyem"

Szintén ránézéses módszer alapján? Mert vizsgálatok nélkül ezt nem tudhatja! Na most vagy túlzol, vagy hazudsz. A vizsgálatok és a diagnózisok nem így működnek!

2016. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Nyomkodta a hasam, és azt mondta hogy mivel olyan helyeken fáj,ahol a petefészek gyulladás jelentkezni szokott, ezért arra gyanakszik. Ezért is küldött nogyógyázhoz, hogy ténylegesen megállapítsák,és kezeljék. Aztán kérdezte hogy hanyinger stb szokott-e lenni,mondtam hogy csak szédulok neha. Nyomkodta a szemeim, utana a pajzsmirigyem, és akkor mondta hogy pajzsmirigyem is van de menni kell ultrahangra és vérvételre, hogy biztos legyen. De mar par eve mondtak hogy van,akkor is így állapították meg. Akkor miért hazudnék?

Ja 8-as még annyit hozzá tennék,hogy mi az hogy ezekkel a betegségekkel csak felakarom hívni a figyelmet? Mert én bizonyára tehetek ezekrol.. Az más lenne ha miattam lenne és tényleg amiatt hogy figyeljenek rám, de errol nem tehetek, szoval semmi koze ehhez.

2016. aug. 10. 13:31
 15/32 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, ne törődj a 8-sal, mindenhol megjelennek az ilyen gyökerek, akik osztják az észt.

Fogd magad és menj el egyedül, sajnálom, hogy anyádra nem lehet ilyenben számítani.

2016. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigy közrejátszik a teherbeesésnél? Csak mert unokatesomnak is van kiskora ota es van egy fél éves fia. egyebkent ezzel ervelt az iment hogy neki sincs semmi baja..
2016. aug. 10. 14:00
 17/32 anonim ***** válasza:
80%

"és akkor mondta hogy pajzsmirigyem is van de menni kell ultrahangra és vérvételre, hogy biztos legyen"


ÉS miért nem adott ezekre beutalót??? menj vissza egyedül és kérj beutalót, mondd el, hogy anyukád nem segít - az akkor az orvos elmondja, hogy mit csinálj, hova menj és ad beutalót is.

2016. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Annyit mondott hogy mondjuk meg hogy ő kuldott es soron kívul fogadnak majd
2016. aug. 10. 14:49
 19/32 anonim ***** válasza:
41%

16 évesen el mehetsz egyedül nőgyógyászhoz ha szeretnél. Gondolom tanuló vagy, így él a TB kártyád (nem kell fizetned). Mondjuk a gyógyszereket ki kellene fizetnie ha kiírják... Vannak ilyen szülők, tudom... Anyám szinte ugyan ez volt, csak nekem a fejem fájt meg szédültem eleinte, azt mondta csak hisztizek meg nyafogok, semmi bajom.(14 voltam) Egyre rosszabbul lettem pár nap alatt, fájt a hátam meg a mellkasom, kértem egy lázmérőt amire rávágta hogy semmi bajom, nem is vagyok megfázva... Pont akkor jött át nagyim aki amint meglátott fal fehér lett (akkor már állni se tudtam csak feküdni).. A lázam 39 fok volt. Ő vitetett be az ügyeletre (ugy hogy tesóm hívta akinek már volt jogsija meg külön élt már), kiderült hogy tüdő gyulladás (semmi megfázás tünet nem volt mellette csak a magas láz) Csak azért írtam mert igenis van olyan aki mindenre azt mondja csak hiszti... Anyummal mióta elköltöztem csak a 2 unokája miatt találkozok szinte, nem haragszom de ez bennem maradt, hogy nem számithattam senkire szinte. (Apám meg nagyon messze volt mert elváltak, telefonom még nem volt hogy hivni tudjam legalább őt).

Ugyhogy menyj el egyedül ha nem akar veled menni, ott kapsz egy papirt a dokitól mi a bajod, nőgyógyászhoz beutaló sem kell!

2016. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

"Annyit mondott hogy mondjuk meg hogy ő kuldott es soron kívul fogadnak majd"

Persze. Beutaló nélkül csak úgy bemondásra soron kívül fogadnak.

2016. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!