Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Kirúgtak.

Figyelt kérdés

Hát a sztori:

24 éves tanult lány vagyok, szakmával. Nem tudtam benne elhelyezkedni 1 évig. Szüleim tartottak el, majd megint szülők tartottak el. Aztán újra suliba jártam. Majd ott hagytam 1 év után. Megismertem egy srácot, kimentem hozzá kétszer Bécsbe, ott is hagytam, mert megütött. Haza jöttem Magyarországra, de szüleim mondták sokba kerültem eddig, hozzájuk nem mehetek. Kedden este egy ismerős fogadott be tegnap, mikor az egyik exemtől rájött, hogy bajban vagyok. Eljött a keletibe értem, de nagyon kimért volt. Ma reggel váltak el az útjaink, kaptam tőle ugyan pénzt haza útra meg kajára, de nem mondtam neki, hogy haza nem mehetek... A pénzzel ugyan el tudok számolni, de már fogytán van. Elviszi a rákos metró, munkám majd lesz 2 héten belül. De addig csöveljek az utcán? Szép karrier. Ma egy másik ismerős lehetőséget adott Diósdon aludni, de holnap jön a lehűlés, magyarul ha éjszaka az utcán kell aludni lefagyok.

Nem költök minden szarra, konkrétan nincs pénz vajra. Konkrétan ma reggel zuhanyoztam, ki tudja mikor lesz rá lehetőségem. Nincs sok minden nálam 1 heti cucc a táskámban, már annyi se. Meg egy laptop táska. Mobil és ennyi.

Hova mehetnék? Az ismerős aki tegnap éjjel szállást adott, tudom, hogy megengedhetné még, hogy 2-3 hétig pesztráljon, amíg talpra állok... De írta levélben, hogy nem óhajt többször megmenteni... Egy próbát megérne?


2016. aug. 10. 22:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Hajléktalanszálló, könyvtárban 1000-relbújni a netet állás ügyben és nem válogatni.
2016. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
"Elviszi a rákos metró" ebből mindent leszűrtem.
2016. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 acelsziv ***** válasza:
91%

A szüleidnek szimplán elegük lett az élősködő életmódodból.

Most csövesszálló, aztán munkásszálló és ha majd felmutatsz valamit a nagy szádon kívül akkor keresheted őket.

Mert a leírásod alapján eddig hajlandóságod sem volt dolgozni, csak éltél bele a vakvilágba.

2016. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
37%
Azért mégis csak a szüleiddel kéne ezt beszélni? Az, hogy "sokba kerülsz", az nem attól lesz, hogy most náluk vagy még pár hetet.
2016. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Az egyik mondatod pamkutyából volt idézve.. :D
2016. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%
Azért anyádék sem semmik, hogy hagyják, hogy a gyerekük az utcára kerüljön...persze ezek a "szülők" valahogy sosem meddők...ti meg úgy beszéltek, mintha ez lenne a normális, hogy kivágjuk a gyereket otthonról, mert élősködő. Gratulálok az érzelmi intelligenciátokhoz.
2016. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
73%
Hát, ha én szülő lennék, az biztos, hogy nem hagynám ilyen helyzetben a gyerekem, még ha "sokba került" is.
2016. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%
Kamu :D
2016. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem költök minden szarra, konkrétan nincs pénz vajra. --> Kamu, Pamkutyából idéztél.
2016. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

Azt hittem,hogy a "24 éves tanult lány vagyok"-ra majd ilyen válaszok jönnek,hogy gyere hozzám,irj privátot,megoldjuk,valamit felajánlasz,stb.

De igen nagyot csalódtam most a gyik-es férfiakban.😂😂

2016. aug. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!