Igy kell gyaszolni?

Figyelt kérdés

Nincs 24 oraja, hogy egy kozeli csaladtagom balesetben elhunyt. Ma reggel az elso dolgom volt atmenni a csaladhoz, de csak azt lattam hogy a 20evestol az 50evesik mindenki a facebook-ozik, netezik...

En sem vagyok idos 29 eves vagyok, de nekem jobban eset volna ha beszelunk, vagy barmi mas.

Delutan mar tobben is hivtak, hogy reszvetuket nyilvanitsak, mert olvastak a fb-on hogy mi tortent, nekem furcsa, hogy miutan ez tortent az elso dolguk kiirni a facebookra.

Most komolyan ez a legfontosabb???


2016. aug. 12. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ki vagy te, hogy előírd, ki hogyan gyászol? NEked az volt a legfontosabb, hogy ide kiírd?
2016. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Tőlük ennyi tellett jelenleg. Ez az ő dolguk. Mindenki a maga módján gyászol. Hidd el, nem ez minősíti, hogy mennyire fáj nekik a veszteség:)
2016. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem spec könnyebb volt kiírni fb-ra mint mindenkivel személyesen közölni. Tudom, önző dolog, logikusan és higgadtan átgondolva tehettem volna mást, de akkor nincs normális állapotban az ember. Örültem, hogy aztán volt pár nap nyugalmam és tudtam magamban gyászolni.
2016. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nincs előírva, hogy hogy kell.
2016. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem Irom elo senkinek, csak szerintem ez nem olyan dolog aminek az elsok között kellene szerepelnie.

Nekem csaladtagom volt, de a legnagyobb veszteseg nem engem ert hanem oket.

2016. aug. 12. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
És van valami határidő, hogy mikor lehet netezni legkorábban?
2016. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
A legtöbben a facen élik az életüket, ott tartanak kapcsolatot. Régen gyászhirdetést adtak fel, ma kiírják face-re. Én biztos nem csinálnám, gépet se igen kapcsolnék szerintem, de ezt mindenki másképp csinálja.
2016. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!