Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Még is mi lesz ennek a vége?...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Még is mi lesz ennek a vége? (vesszők, mondatvégi írásjelekért, ékezetekért bocsi)

Figyelt kérdés
Nos a szuleimmel a viszony rossz,én hiába probalok normalis lenni nem engednek ebbol..egyszeruen bunkosag ez mar...most éppen anyagilag tesznek direkt tönkre extrem modon igy sztem penz marad nekik amit ram kene kolteni....konkretan SEMMIT nem vesznek nekem...mondjuk nem is kérem...és sztem 3lehetoseg van...szulo jobb belatasra birasa...ami keptelenseg...neveloszulok...nem akarom se a koltozest se semmit...nem sorolom az okokat...sem...es a harmadik az intezet amit nem akarok... sot senki se akarna es undorito....tehát?
2016. aug. 12. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Ne hisztizz már!!!

Tudod hol az ajtó, takarodj az utcára ott majd biztos jobb lesz neked.

2016. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Az várható, hogy befejezed iskolai tanulmányaidat, munkába állsz, és annyi mindent vehetsz magadnak, amennyit csak bírsz.
2016. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Kérdezhetek valamit?

1. Van ágyad ahol aludni tudsz?

2. Van tiszta ruhád?

3. Tudsz enni rendesen? Mármint reggeli-ebéd, vacsora?

4. Tudsz iskolába járni? Biztos jársz, hiszen 15 évesen még tanköteles vagy.

5. Testileg és szellemileg erősen korlátoznak? Értsd: pl: bezárnak egy ruhásszekrénybe, ahonnan nem jöhetsz ki. Penészes kenyeret adnak enni, és ha kihánynád akkor addig ütné apád szíjjal a hátadat, hogy már hányni sem mersz később..


Nos??

Ha van ágyad, télen nem az utcán fagyoskodsz, tiszta ruhában tudsz iskolába járni, testileg- lelkileg nem vagy visszamaradott a kegyetlen elbánás miatt, akkor a szüleid a létszükséghez szükséges dolgokat biztosítják neked. Az extra dolgaidat nem kötelesek kifizetni.

Olvasva a régi kérdéseidet ami legtöbb esetben az alkoholok fokáról, tartalmáról szólnak, lehet oka is van, hogy a szüleid beszigorítottak..

2016. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat pajtas a hiba ugy tunik a te keszulekedben van :)

Valamit csunyan elbarmoltal, amiert a szuleid bekemenyitettek. A gondolatmeneted egy hisztis kamasze, aki eddig kenyeztetve volt. Szerintem lassits le egy kicsit. Tudod ha mindenki szembe jon az autopalyan, akkor lehet hogy te mesz rossz iranyba. Ha mindenki hulye, akkor lehet, hogy valamit rosszul csinalsz.

Persze van hogy az elet igazsagtalan, de abban neked is reszed volt valahogy. Szerintem talald meg mit akarnak toled! Nem irsz te itt le mindent. Sok es nagy "hallgatasokat" erzek a szavaid mogott :)

Miert csinaljak ezt veled?

2016. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!