Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hiányzik az apukám, mit...

Hiányzik az apukám, mit tegyek? 15\L

Figyelt kérdés

Apukám messze dolgozik, rohadt jól keres, csak hiányzik.

Minden nap skype-olunk kb 45 percet és 2 hetente tudok hozzá lemenni 3-4 napra.

Most leszek 9.-es és át tudnának venni egy ottani gimnáziumba, de anyukám akkor maradna a 9 éves öcsémmel és akkor ők hiányoznának nagyon :(


2016. aug. 13. 01:11
 1/3 anonim válasza:
91%
Ez általában így szokott lenni amikor a munka lehetőségek messze van az otthonodtól,én azt mondom próbáljon meg minél több szabadságot kivenni és ez idő alatt beszéljétek meg,hogy,ha lehetséges költözzetek a munkahelye közelébe.(Kivéve,ha kamionos,ott az egyetlen megoldás,ha kivesz egy egy hetes szabit.) Ezt tudom javasolni. 16/F
2016. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem mennék ők is ? Ez hosszabb távon nem lesz jó már előre mondom. Válás lesz.
2016. aug. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Ha pár évvel idősebb leszel megérted, ogy apukád miattatok is csinálja.


Képzeld, én pl. bőröndökből élek. :) Van egy lakásom amit kiadtam. Ha Budapesten vagyok akkor motelben vagyok. Nekem nincs olyan, hogy igazi otthon. Hiányzanak nekem is a szüleim, havi egyszer találkozunk. Hiányzik a 3 barátom és a helyek amiket szeretek, de valamit valamiért. Én is skypeolok a szüleimmel szinte minden nap és tartom a kapcsolatot azokkal akik fontosak.


Apukád nagyon szeret és értetek is csinálja. :)


Ha akarsz akkor írhatsz privátban. Tudom hogy nehéz, de lesz ennél még nehezebb is.

2016. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!