Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy szoktassam le az embereke...

Hogy szoktassam le az embereket arról, hogy ne nézzenek az anyám pasijának?

Figyelt kérdés

17 vagyok, anyám 37. Nyáron többet szoktunk eljárni, mert ilyenkor ráérek segíteni neki. Nem vagyok az az anyaimádó típus, de azért bunkó sem, hogy lerázzam anyámat, ha vásárolni megy. Mivel egyedülálló, ezért sportos viszonylag jól tartja magát. A baj csak az, hogy sok eladó hitte már azt, hogy együtt vagyunk, de még a BARÁTNŐI is, amikor véletlenül találkozunk valahol.

Ez hetente TÖBBSZÖR előfordul!!!


2016. aug. 18. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Az én fiamat is mindig a pasimnak nézik. Ő 22, én 39 vagyok. Mi jókat röhögünk rajta, leszoktatni senkit nem lehet erről.
2016. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet leszoktatni az embereket, mivel ők benyomás alapján gondolják ezt rólatok. Ráadásul mindig újakról van szó, feltételezem, akiket felvilágosítottatok már arról, hogy mi a helyzet, nem néznek legközelebb benneteket egy párnak.
2016. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Kb ez a helyzet az apámmal,kishúgommal és velem mikor elmegyünk valahova

Édesapámra azt hiszik,hogy a férjem,a húgomra meg hogy a gyerekem.

Mi jókat nevetünk ha rákérdez valaki,meg elmagyarázzuk neki a helyzetet...

Én 17l,apu 38(jól tartja magát) a húgom pedig 1.5éves

Nemkell foglalkozni velük,te csak segíts édesanyádnak,ha rákérdez valaki,elmondjátok neki h mi a szitu és kalap-kabát!

:)

2016. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
azert aki egy 37 eves barmilyen jo karban is levo not 17 kore lo be... haat...
2016. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Nehéz őket leszoktatni, mert sokan vannak, és mindig újak jönnek és ők nem beszélnek a korábbiakkal, akik már ezt hitték rólatok, de csalódniuk kellett.

Fogd fel bóknak, hogy milyen fiatalos az anyukád, te meg milyen férfias vagy. Ez nem egy fontos dolog, foglalkozz fontosabb dolgokkal! :-)

2016. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

"azert aki egy 37 eves barmilyen jo karban is levo not 17 kore lo be... haat..."


Irigy vagy, cunci? Vagy ellentmond a 30 felett nem nő a nő elméletednek?

2016. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Mondogasd sokat nyilvánosan, hogy anya anya. Egyébként szerintem is fogd fel bóknak és vicceskedve meséld el h fia vagy.
2016. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

velem is előfordult,hogy egy testvér párra azt hittem együtt vannak. kínos volt, de nevettünk rajta és legközelebb már tudtam,hogy tesók.

nem kell ezen annyira kiakadni szerintem

2016. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Ezt tesóm és anyukám is átélte annak idején, náluk 19 év a korkülönbség. Utólag vicces lesz, de amikor sokszor ezzel nyaggatnak, az nyilván nem az. Náluk volt, aki apámat riasztotta azzal, hogy a neje valami fiatal csávókával lóg. Ő meg hajthatta el őket, hogy ti hülyék vagytok, az a FIUNK! Vicces, hogy valaki ennyire nem ismer egy családot, hogy nem tudják, hogy néz ki a nagyfiú, de amikor kavarni kell, akkor persze ott vannak.

Nem tudsz mit csinálni, mosolyogva felvilágosítod őket, legközelebb már tudni fogják, mi a helyzet.

2016. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Kezdj el minden szar miatt hisztizni, mint valami kisiskolás, a boltban követelőzz,társaságba meg vigyél magaddal matchboxokat,x-man figurákat,legóűrállomást,stb.,akkor szerintem le fogják vágni a helyzetet.
2016. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!