Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos? Rosszul kéne magamat...

Jogos? Rosszul kéne magamat ereznem?

Figyelt kérdés

Eddig szonelkuk mindent megcsináltam amit a szüleim kertek,ma mondták h vigyem ki a szemetet de fáradt voltam és mondtam hogy bocs most nem viszem ki és felháborodtak h én minek képzelem magamat,eltartnak és ennyire se vágyik kepes?

16ev alatt egyszer nem csináltam meg vmit


16/F


2016. aug. 20. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Ne aggódj, ez mindig így lesz. Csak szokj hozzá, a szülők nagy része ugyan ilyen.
2016. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Azta, te aztán igazán jó gyerek vagy. Szemétkivitel csak egy kis dolog. Nem kell nagy ügyet csinálnod belőle. Vannak akik ennél sokkal rosszabbak. 16 évesen drogoznak és piálnak. A szüleid igazából örülhetnek, hogy egy problémamentes gyerekük van.
2016. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Mi ez a nagy tini világfájdalom ma? :D Front van? :D
2016. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
A szüleid türelmetlenek.
2016. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, milyen stílusban mondtad nekik.
2016. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
azért kétlem, hogy egész életedben mindig ugrottál és megcsináltál mindent, majd anyádék ezt megelégelve vártak arra a pillanatra, amikor épp nincs kedved, hogy több évnyi feszültséget rádzúdítsanak.. kicsit sandít a dolog öreg.
2016. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Szegeny szunidotol faradt kamasz ahhhh
2016. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

16 évesen nem érzed hogy b1zlik a szemét

mi a ku1va fra1cért kel ilyenekért szolni

2016. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7#diakmunka

8#lehet te csak akkor viszed ki mikor belerohadt,nalunk nem ez a szokas

2016. aug. 21. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!