Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha a szüleim ilyeneke...

Normális ha a szüleim ilyeneket mondanak nekem? A többi lent!

Figyelt kérdés

Apám ezeket szokta mondani: egy senki vagy,bukott tanuló vagy,semmire sem fogod vinni stb

Anyám: lófasz a segggedbe!

Ja es az normalis ha anyam regen a hajamnal fogva rancigalt be a furdobe es ott hidegviz ala nyomta a fejeme?

mit tegyek?



2016. aug. 21. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány vagy?
2016. aug. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lány,15
2016. aug. 21. 02:26
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
15 évesen a gyámügyhöz kell fordulnod ilyen esetben.
2016. aug. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

A "bukott tanuló" résznek van alapja vagy csak úgy mondja?


Mert ha van alapja akkor lehet, hogy nem túl kedves amiket apád hozzád vág de igaza van. 8-9. osztályban megbukni szégyen.

2016. aug. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem normális, ha bukásra is állsz, többet segítenének ha támogatást nyújtanának a tanulásban.
2016. aug. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Ilyet sosem mondanék, de persze attól is függ, te milyen vagy.


Ha az én 15 éves lányom még mindig 5. osztályos általános iskolás lenne, közben mondjuk részegen, bedrogozva esne haza hajnalban, akkor valószínűleg én is megrángatnám. Nem is kicsit.

2016. aug. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért szapordik az akinek nem való a gyerek?? Miért?


Te is tudod hogy nem normális. Beszélj rokonnal, ismerőssel, osztályfőnökkel vagy akivel tudsz.

2016. aug. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha bukott vagy, valahol megértem. Egyébként meg nem. Egész nyáron ez ment? Mert ha egész nyáron ez ment (és tényleg megbuktál), akkor a minimális esélyt is elveszik, h átmenj a pótvizsgán.
2016. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem buktam meg. szeptemberben leszek elsö éves gimnazista. Az általánosban voltak tantárgyak amik eleg rosszul mentek de megprobaltam kihozni a legjobbat belole. magantanarhoz is jartam es fogok jarni.
2016. aug. 21. 09:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem buktál meg, nem értem ezt a "bukott gyerek" szöveget. Sok sikert kívánok a javításhoz, meg úgy a gimihez. Édes szüleidet meg próbáld kizárni, ne vedd a lelkedre.
2016. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!