Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya azzal vádol, hogy cigizek...

Anya azzal vádol, hogy cigizek és lopok tőle. (? ) 14l

Figyelt kérdés

Folyamatosan kérdezgeti,hogy cigize-e.Ami nevetséges,mert én hajtogatom neki,hogy ne szívja már azt a büdös végterméket a közelembe.

Most megvádolt azzal,hogy belenyúltam a pénztárcájába.Rajta kívül csak én tudom,hogy hol tartja.De mért loptan volna tőle?A zsebpénzemet se költöm amit a nagymamámtól kapok.Akkor mi a fészjes fenének lopnák?Régebben is ő nyúlkált szó nélkül a perselyembe.Most jól esik neki vádaskodni?Vagy mi van vele?Mi értelme ennek?Mit csináljak,hogy befejezze?14l


2016. aug. 22. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Küldj neki egy oldalt pl fbn hogy milyen fajta anyagok vannak benne és milyen a hatásuk hátha elmegy tőle a kedve....sokféle rákkeltő anyag...milyen beteg lesz töle...ha folytatja.....a nikotin erős drog...20-60mg halált okoz. De erős fuggoseget is okoz....a leszokás se könnyü de meg lehet tenni akaraterőn kivül más nem kell....ha nem hagyja abba az tipikus...15 / F amugy

te meg nézz utána és ne is kezd el mert a füst is rákkeltő vagyis te passziv dohányos vagy...mellette kapsz rákot....semmi értelme feleslegesen megbetegedni ugy hogy sokat fizetsz érte! ne legyél se bagós se piás csaj mint a tinik nagyrésze mer undorito.....

2016. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom azzal,hogy azt mondja,hogy cigizel....ki akarja magát a szituból menteni....a te korodban IS sokan cigiznek és nagyon undorito már.....a társadalom....nagyon mellé fogott mint pszichiáter a drogjaival....
2016. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem venni tudomást vádaskidodásáról, hátha megunja.


15/f: Mitől lenne a kérdező erős dohányos jelenleg?

2016. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!