Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » FIÚS ANYUKÁK! Titeket érdekel,...

FIÚS ANYUKÁK! Titeket érdekel, hogyan öltözködik a fiatok barátnője?

Figyelt kérdés

Nyílván nem a ruha teszi az embert. Mellesleg a nők/lányok nem tehetnek arról, hogy van mellük vagy fenekük :D

Szóval a kérdésemre visszatérve, ti szoktatok bírálni külső alapján? Például a fiatok barátnője kedves, segítőkész és önzetlen, de szeret olyan ruhákat hordani, ami mondjuk kicsit mélyen kivágott, vagy afféle haspólót hord, vagy tudjátok azokat a hónaljban kivágott felsőket, amiből kicsit kilátszik a melltartója? Vagy például a nadrágja nem ér le a térdéig? De mindemellett tegyük hozzá mégegyszer, hogy nem a mutogatás a szándéka vagy a r*nckodás. Egyszerűen csak ilyen a stílusa. Mit gondoltok erről?

Befolyásolja ez az első benyomást?



2016. aug. 23. 14:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem fog érdekelni, egy határig. Ha megjelenik az első "pofavizitre" pi.csanadrágban, kivágott felsőben, biztos nem lesz pozitív az első benyomás.


Tudod, most úgy belegondolok, hogy én anno hosszasan tipródtam, mit vegyek fel, milyen ajándékot vigyek, hogy szimpatikus legyek. Most ez már nem érdekes?

Fura világ. Én meg öregszek.

2016. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A szimpátiát nem az öltözet határozza meg hanem a viselkedés.
2016. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%

Ha ilyen nekivetkőzött csajok vannak a fiúk mellett, abból nem lesz hosszútávú kapcsolat, alkalminak meg pont jó.

Dugótársnak pont megteszik.

2016. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%

"nem a mutogatás a szándéka vagy a r*nckodás"


Mindegy, hogy mi a mese, mert a lényegen nem változtat.

Ugyanis a "kirakatba" mindig csak azt teszik ki, ami éppen eladó!

2016. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%
Egy pi.csagatya még nem nekivetkőzött öltözet, a kivágott felső is belefér. A haspóló kicsit túlzás, ha valakin az van azt nehéz komolyan venni.
2016. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%

Megkérdezhetem hány éves a lány?

Egyb.: A mai világban már ez a divat szülők el kell fogadni!

Ha nem így öltözz ködsz ki leszel közösítve és ki is csúfolnak érte! Amik egy tini ön érzetét a sárga földig letiporják!

(most nem azt mondom jelenjen meg az anyósék előtt egy fenék aláig érő szoknyában!!!)

Lehet lepontozni szeretettel várom!

13/L

2016. aug. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem kell másoknak.megfelelni.
2016. aug. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezzel nem áll szándékomban senkit sem megsérteni, és nem is azt akartam elérni, hogy mindenki azt higgye hogy az én fiamnak nem lehet ilyen barátnője.

Mert olyan sok helyen hallom/látom pl. a Facebookon, hogy gúnyt űznek a """mai lányok""" öltözetéből, a mai divatból.

Kíváncsi voltam, hogy titeket felnőtteket is ennyire zavar-e, vagy csak az internetes oldalak szeretik megszólni ezeket.

[link]

Pl. ebben a cikkben (ami tudom hogy tréfa, nem veszem halálosan komolyan..) is kitér a lányok öltözékére.

2016. aug. 24. 10:59
 19/19 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok még szülő, de azt mondanám, egy bizonyos határig nem érdekel. Viszont egy "vonal" után már igen, főleg ha velünk mutatkozik meg van olyan öltözködés, ami egész egyszerűen ízléstelen.

Ami nem lenne szimpatikus:

- olyan rövidnaci, amiből a fél segge kilóg (az, hogy nem a térdéig ér le a nadrág, hát istenem... nem hiszem, hogy az akkora probléma lenne, max. önkormányzathoz ne ilyenben libbenjen be)

- durván kipakolt mellek (nem arról beszélek, ha vki picit nagyobb méretekkel felvesz egy sima V kivágású pólót, vagy ha diszkóba felvesz egy picit többet mutató kivágású ruhát... hanem amikor már egy bikinifelső is többet rejt, mint a leányzón levő ruha

- olyan miniruci, ami 2 lépés alatt annyira felszökik, hogy mindenki látja az illető leányzó alsóneműjét

- bármilyen önkényuralmi jelképet mutató ruha

- alkalomra, hivatalos ügyek intézésekor nem illően öltözik fel(temetésre ne állítson be piros ruhában, bankba tangapapucsban meg melegítőben, esküvőre fehérben stb.)

2017. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!