Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú elegánsan (menőn)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elegánsan (menőn) öltözködik, de nincs barátnője akkor lehet, hogy kisebbségi komplexusa van?

Figyelt kérdés
Nekem nem tűnik melegnek, de olyan furcsa, hogy látszólag minden rendben van vele, kedves, jóképű és nincs barátnője. Lehet, hogy igazából félénk? Hogy lehetne fölszedni egy ilyen fiút? Nagyon direktbe rá kell nyomulni?
2012. jan. 15. 21:43
 1/9 zseni001 ***** válasza:
100%
Egyszerűen igényes a külsejére. Odamész és kiderül, hogy félénk-e vagy sem, beszélgetsz vele, meg érdeklődsz.
2012. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akar barátnőt.
2012. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán még nem talált olyan nőt, akit szeret. Mindenki azt hiszi, hogy ha valaki jól néz ki, akkor neki olyan könnyű,pedig az emberi érzések ennél jóval komplikáltabbak. Találkoztam olyan férfivel,aki maga volt a megtestesült tökély. Nagyon nagyon jól nézett ki, iszonyú művelt volt, illedelmes, szóval minden téren 10/10, de akkor sem kellet volna, ha fizetnek, mert semmi plusz érzést nem tudott kiváltani bennem a szimpátián kívül, egyszerűen nem tudtam szeretni. Szóval ez jóformán megmagyarázhatatlan.
2012. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiú?
2012. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele! Valószínűleg igazad van! Kisebbségi komplexusa lehet... Azt szeretné,ha szeretnék...sok ilyet ismerek...add meg neki TE a lehetőséget,menj oda hozzá,és szeressed! Valószínűleg azért kedves mindenkivel,mert valahol arra van szüksége,h ő is kapjon valami kis szeretetet, az ilyen emberekkel,ha egy kicsit is törődsz,azt ők 100szorosan élik meg....az tuti,h félénk...kezdeményezz...hidd el,nem fogod megbánni
2012. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már elmúlt 30 éves
2012. jan. 15. 22:51
 7/9 Salvatore ***** válasza:
100%
Na én pont ilyen vagyok.Jól öltözök meg minden és nem vagyok meleg.De nincsenek barátaim és szeretetre vágyok.Magányos farkas vagyok...
2012. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gergo_30F ***** válasza:
egy kolléganőm szinte szó szerint nekem szegezte már ezt a kérdést, a megoldást pedig #5 válaszában találod.
2012. jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy van elég egyéjszakás kalandja xD (Y)
2013. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!