Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogy sok fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy sok fiú nem szereti ha nagyon szépen kirívóan öltözködik a barátnője?

Figyelt kérdés
Hogy ne csorgassa már rá más a nyálát!

2014. jan. 1. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Én alapból nem szeretem és ezért nem is kezdek olyan csajjal aki túl kirívóan öltözködik, mert ebből az jön le rögtön, hogy prosti, vagy nagyon szereti a falloszt és csak arra megy. A kevesebb néha több, ezt a csajok is beláthatnák.
2014. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
igaz.
2014. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"szépen" :DD

hát ha valamelyik lány (16-20 éves korosztályban) fel tudna öltözni szépen én lennék a legboldogabb ember....

a kirívó meg ku..rvára nem szép....az felszínes, sablonos, ízléstelen és egyre inkább unalmasabb.


17/F

2014. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

A pasik nagy része (aki nem csak meg akar húzni) nem szereti ha mindenki friss húsként tekint a barátnőjére.

Nem kell ahhoz mindened kitenni hogy csinos legyél és felkeltsd egy normális srác érdeklődését. Nagyon jó választás az egybe ruha. Nem az ami épphogy takar valamit!!!! Ha valakinek jó alakja van, csinos lábai akkor felvehet egy olyan ruhát ami térd fölött ér, de ha kicsit husibb az illető inkább válasszon térdig érő ruhát, magassarkú cipővel.

18/L Stylist

2014. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elég nőiesen, elegánsan öltözködök a barátom szereti hogy ilyen a stílusom, csak azt nem hogy a többi pasi is észre veszi ezt, és rendesen megnéznek az utcán, vagy étterembe, vagy bárhol.
2014. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!