Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan ember akinek a...

Van olyan ember akinek a szülei nem veszekednek minden héten valami hülyeség miatt?

Figyelt kérdés

Apukám- 1 hétig munkában van 16 órát dolgozik 1 hétik itthon van és akkor is itthon dolgozik nem a té-vé előt ül.iszik de nem részegeskedik.


Anyukám-itthon van de ő is reggeltől estig dolgozik háztartás kutyák stb.


Úgy hogy nem tom mé haragszanak mindig valami egymásra, hogy miért veszekednek de engem ez idegileg kikészit mindig valami hülyeségen kapnak össze



2016. aug. 28. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokszor van vita, de fel sem veszem. :D Hozzá vagyok szokva.
2016. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem veszekednek, együtt sincsenek, nem is beszèlnek :')
2016. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Mi azt nem tudhatjuk, hogy miért veszekednek, nyilván a rossz anyagi körülményeitek, apukád alkoholizmusa, az, hogy gyakorlatilag nincs pihenőjük is közrejátszik. Az is lehet, hogy valójában nem is akarnak együtt lenni, csak kényszerből nem mennek külön.
2016. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jelen. Az enyémek évente egyszer veszekednek. Apa sokat és sokáug dolgozik munkahelyen meg itthon is. Anya irodában 8-16-ig. Mire apa hazaér lakás rendben és főtt kaja várja.

Kezdem azt hinni hogy lassan ez a ritka család :(

2016. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az anyagi helyzetünk tudom nem rossz a pihenés téma miatt lessz szerintem
2016. aug. 28. 17:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Tipikus sablonélet velejárója, dolgoznak, hazamennek, semmi szórakozás, semmi élet, csak a kötelességek. Ez szar, ez nem élet csak kínlódás, még jó hogy veszekednek, nem csodálom. Nem így kéne élni ahhoz hogy jól érezzék magukat.
2016. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én szüleim nem veszekszenek. Nagyon szeretik egymást még így 30 év után is. Mondjuk hozzátenném, hogy nem ismerek még egy ilyen házaspárt, mint ők.
2016. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk "csak" 28 éve vannak együtt, de sosem veszekednek, ha néha - évente max 1-2 alkalommal - vita van, az sem hangos, hanem csöndben megbeszélik, hogy ki mint hogy gondol, és valamiben megegyeznek.
2016. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is gyakran összevesznek, de én már megszoktam és hidegen hagy. Max az zavar, ha éjjel van balhé, amikor én már aludni szeretnék, de persze ők ezt lesz*rják.
2016. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!