Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem meg apát, hogy...

Hogyan kérjem meg apát, hogy ne mutogassa magát, úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Apa 63 éves, szőrös, pocakos és eléggé feszült a kapcsolatunk, az első megszólalásomban keresi a beszólást és már vissza is támad. A probléma az, hogy egy szál fecskealsónadrágban van egész nap, még csak nem is fürdőnadrág, hanem egy kis bugyi, vakargatja magát és annyira gáz ilyenkor ezt látnom.


22 éves nő vagyok, itthon élek, nekem is nyár van, nekem is melegem van, de nem tudom mit szólna ha látnia kellene a lányát egy szál monokiniben vagy tangában izzadva a nappali közepén.


Bármilyen udvarias formában előhoznám neki, hogy vegyen már fel valami olyat, amiben nem domborodik ki a szerszám és nem látok bele a szőrös segge vágányába, mert nekem ciki! megsértődne.



2016. jún. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
92%

Anyukád, ő hol van, vele nem tudsz beszélni erről ?

Lepd meg egy klassz bokszer alsóval vagy rövidnadrággal .

2016. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
77%

vegyél neki néhány rövid nadrágot. szerintem érteni fogja a célzást.

másik megoldás,hogy amikor tudsz elköltözöl és ha látogatóba jársz majd csak haza akkor csak felöltözik majd rendesen

2016. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
48%
milyen családok vannak :DD
2016. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 Boda Gergő ***** válasza:
41%
A strandon is fürdőgatyában lenne,nem? Az Miben lenne másabb? Álszent vagy csillagom.
2016. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
59%
Boda Gergő! Az apa OTTHON van, és NEM a strandon. Ennyi erővel menjen így nyugodtan színházba is? Mondván, hogy strandon is így lenne?
2016. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is először anyukáddal beszéld meg, majd ő elintézi.
2016. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
51%
Nézd, a saját házában úgy él, ahogy akar. Ha nyáron egy szál gatyában akar mászkálni, akkor szíve joga, neked semmi beleszólásod nincs. 22 éves vagy, eleve illene elköltöznöd, de ha még problémád is van a szüleid életmódjával, akkor pláne. Ennyi idősen amúgy is lehetnél már annyira érett, hogy nem jössz zavarba egy alsógatyás pasi látványától, pláne a saját apádétól.
2016. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 Boda Gergő ***** válasza:
50%
Nem kell álszenteskedni, a strandon is egy fecske lenne rajta, otthon is az van , nem egy szál f@ szban mászkál. akkor, van problem? Nincs problem. Csak álszenteskedés.
2016. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
48%
Máshol lazán ruha nélkül vannak a házba.
2016. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
60%

Lehet itt lazáskodni, de mondjuk egy ilyen típushoz nem szívesen ugrok át még 5 percre sem:


[link]


Egyszerűen túl proli.. ráadásul a kérdező apja még a fenti képnél is gusztább lehet a leírtak alapján.

2016. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!