Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezhet nő, aki anya szeretne...

Létezhet nő, aki anya szeretne lenni, és egy nagyobb fiút is elfogadna (mostoha) fiának?

Figyelt kérdés
Nekem sohasem volt olyan anyám, akivel igazán szerettük volna egymást, és hiányzik az anyai ölelés... meg minden, ami ezzel jár, hadd ne soroljam. Az anyai szeretet. Már felnőttnek számítok, de találhatnék még anyát?

2016. aug. 30. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha szerencsés vagy, akkor anyós személyében találsz. Nem ritka, több példát is tudok.
2016. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, hogy van ilyen nő, de inkább a gyermektelenek között, akinek valamiért nem lett gyereke, de szeretne.
2016. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Hát te aztán jól ellennél a nagyszüleimmel. :D


Amúgy igen, inkább egy anyós/nagyszülők lehetne ilyen, mivel felnőtt embert nem szoktak örökbefogadni.

2016. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
már úgy futsz neki a pár keresésnek hogy pót anyuci kel
2016. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos létezik ilyen. Megfelelő szimpátia esetén én szívesen vállalnék egy pótgyermeket, no nem nagy felelősséggel, csak úgy olykor találkozva, nevelve, miegymás. Nekem apa kéne, de így 40 évesen ezt már buktam, a gyereket talán nem (az még saját is lehet). Egyszer volt is egy pótlánykám, de valahogy elmaradt, pedig jól elvoltunk...


Tuti sok embernek vannak ilyen hiányai. Nekem anyahiányom nincs, pedig sosem volt az a meleg, ölelős, beszélgetős anyám, ezzel együtt nagyon szerettem a dicső, dolgos, anyámat, akivel lelki életet nem lehetett élni, de a kertben s a házban dolgozni azért igen. Az apa jobban hiányzik, máig bevillan néha a hiány. Egy valódi és egy nevelőapa sem adott ki egy fél rendeset. Ez nem jó, főleg, hogy tesó se volt, unokatesó és barátok sem...

2016. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Általában akkor, ha nem lehet gyereke vagy ha van, de nem az igazi a kapcsolatuk, esetleg jó a viszony, de felnőttek már, nem kell nekik a tutujgatás. Olyankor sokan keresnek pótgyereket. Ez lehet a saját gyerek párja, mint ahogy írták előttem, de akár rokon gyerek, barát gyereke, keresztgyerek, új kapcsolatból gyerek, esetleg olyan szakmát választ (pl. pedagógia), amiben tud gyerekekkel foglalkozni, de az már megosztott, hiszen nem kiemelten egyvalakire koncentrálódik a figyelme és a szeretete.
2016. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan van édesanyám akivel remek a kapcsolatom, de a legjobb barátnőjével is van egy majdnem anya-lánya kapcsolatom :) Meg volt beszélve, hogy ha anyummal történne valami akkor nagykorúvá válásomig ő lesz a gyámom, és mindig számíthattam rá, kiskoromtól kezdve a mai napig akármiben :)


Szóval nem a vér teszi a családot, Te leginkább anyós személyében találhatod meg, ha szerencséd van :)

2017. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!