Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 11-14 eves fiuk. Hogyan...

11-14 eves fiuk. Hogyan reagalnatok, ha kiderulne, hogy az apukatoknak huszoneves baratnoje van? Az anyukatokkal mar evek ota nem egy szobaban alszanak.

Figyelt kérdés
Utalnatok a not, ugye?

2016. szept. 9. 17:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
34%

Ja , te vagy az új nö aki ir , a " mostoha" .

En helyedben nem vennék mérget arra , h kulön szobaban alszik a feleségétöl ... Mind azt mondja

2016. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
16%

Hát én elei te nem csíptem de aztán jóba lettünk rá is ültettem a brémre párszor

14f

2016. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
39%
Te a lány vagy? Vagy az apa? Szerintem ciki. Nő? ugyan már. Kislány. Ugyan miről tudnának beszélgetni? Az időjárásról? 36F
2016. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

23. kislany?! Ne sertegess! Nem hozzad szolt a kerdesem, hanem a 11-14 eves korosztalyhoz. Csak remelem, hogy az o gyerekei nem ilyenek, mondjuk ahogy meseli, nem hiszem, hogy ezt az alja kategoriat kepviselnek, mint az itteni kolykok.


"Mirol tudnank beszelni, az idojarasrol?" - Eleg szar ugy, ha veled 36 eves ferfival csak az idojarasrol tudnank beszelni.

2016. szept. 9. 20:33
 25/32 anonim ***** válasza:
18%
Seggbe toszott már tegnap óta kérdező? :)
2016. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem tosznak seggbe. Talan teged a melohelyeden paran, ha mar ilyen jol ismered, ki mit hogy csinal! 😘 Apad faxaval kene kimosni a mocskos szadat!
2016. szept. 10. 12:10
 27/32 anonim ***** válasza:
70%

A nőt utálnám, ott tennék neki keresztbe, ahol tudnék. Apára totál kilennék, nem utálnám, mert az apám, de kilennék rá.

Nem tisztelném többé semelyiküket.

16

2016. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
73%
Bár lány vagyok, de 13 és fél éves és apukámnak huszonéves barátnője van. Anya és apa elvállt, én anyával élek (szerencsére), de apámmal is találkozok, beszélek. A nővel nincs különösebb bajom, de néha idegesít hogy állandóan ott van, szinte mondhatom hogy apánál lakik, pedig csak pár hónapja vannak együtt es szerintem nem kéne ennyire elhamarkodni, illetve apám eleve elég furcsa, de ez a nő mégjobban meghülyíti. Apa mindig azt mondta hogy nem szereti azokat a nőket, akik magamutogató ruhákban járnak, agyon vannak sminkelve, festik a hajukat stb, de ez a nő ezt csinálja. Pici ruhái vannak, a legtöbből kilóg a melle, festi a haját, erősen ki van festve a szemöldöke, a szempillája és a szája, néha 1kg alapozót is magára rak, műkörme is volt már meg piros körmei vannak, tűsarkúba is szokott járni. Egyáltalán nem illenek össze apával szerintem. Nem utálom, de nem is szeretem.
2016. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem sértésből írtam, de a nő nem 23 évestől kezdődik. Csak arra célozgattam, hogy azért gondold meg. Sok lány azért szerez érett pasikat, hogy felnőttebbnnek érezzék magukat. Ezzel akár egy életre is hozzá kötheted magad, és még igazán felnőtt sem vagy, szóval ne tedd tönkre az életed.
2016. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
49%
Apám ugyan ezt csinálta amikor gyerek voltam kövezzetek meg de ez a véleményem: ha én lennék a nő akit megprobalnak felazedni elöbb ugranék le a kútba mint szét választani egy családot két 10 éves gyerekekkel. Apám nője úgy elcsábította,hogy volt mikor 1 honapig nem is lattuk azért én szólnék legalább neki,hogy két tízéves gyerek semmit nem tud rólad mi lenne ha legalabb szolnal nekik, persze apam meg nagyobb hibas mert le se sz@rt minket de azert nem értek egyet az előzökkel,hogy semmiről nem tehet.
2016. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!