Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tinik hogyha veszekedtek az...

Tinik hogyha veszekedtek az anyukátokkal mennyi idő után békültök ki vele?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy,hogy milyen veszekedés. Ugyebár egy sima veszekedés,hogy nem takarítottad ki a szobád,vagy mittudomén, másnap már nem téma.
2014. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy tegnap spagetitt szurt es beleesett egy par darab a mosogatoba es ismerosunk szolt neki hogy o nem szokta beleejteni. Utana szurtsa tovabb mkndtam neki hogy adjak fakanalat es megsertodott azota alig szolunk egymashoz. Megis mit csinaljak?
2014. aug. 15. 14:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem,hogy a mai emberek ilyeneken össze vesznek...

Békülj ki vele,de hozd a tuttára,hogy ilyenért nehogy már össze vesszetek.

Hány éves is vagy?

2014. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek teljesen igaza van! Elmormolja,hogy én vagyok a legrendetlenebb az egész Földön,vagy a leglustább,vagy egyéb negatív jelző,és 10 perc múlva béke van! :D
2014. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
15
2014. aug. 15. 14:04
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Mi a loturonak szol bele az ismeros, hogy anyukad hogy szuri le a spagettit?

Meg Te is odaszoltal. Anyukad szegyelte magat, ideges lett, hogy nehogy mar egy adag spagettit ne tudjon leszurni, raadasul egy ismeros elott. Ezert haragudott meg rad, magara es a kedves ismerosre. Ma kibekultok.

2014. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazából nem rád haragszik csak rajtad vezeti le.

Én egy ideig nagyon haragudni szoktam anyámra (mondjuk nekem dolgokat vág a fejemhez, amik borzasztóan esnek) és ami a legrosszabb, hogy a haragom hamar elszáll és a végén még én (!!!!) kérek bocsánatot olyanért, amit el sem követtem.

2014. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

félóra-2 nap között változik nálunk


Amúgy szerintem is kibékültök még ma, ez igazán nem volt nagy dolog :)

2014. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyukád is 15? Szólt az ismerős, nagy kaland, beleesett a spagetti, nagy kaland, az én konyhámban az nem érdekel, az ismerősöm hogyan szűri a spagettit, de lehet, inkább befogtam volna, hogy akkor szűrje le ő, én meg addig vakarózok.
2014. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi volt a téma, de általában én vagyok az, aki hamarabb megbékél, mert anya néha egész nap pukkad utána (pont úgy, ahogy a nagyim is), de amúgy nála sem tart nagyon sokáig, alszik egyet rá és annyi.:)
2014. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!