Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Neked volt valami emlékezetes...

Neked volt valami emlékezetes gyerekkori büntetésed?

Figyelt kérdés
Miért kaptad és hogy élted át? Verés volt, vagy valami más fegyelmezés? Ma igazságosnak tartod?

2016. szept. 11. 17:28
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Engem egyszer büntettek meg de az sem volt szinte semmi, de nem is kellet mert szófogadó voltam.Az volt a büntetésem h pár percet be kellett állnom a sarokba

15/L

2016. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a hugom miatt buntettek otthagytam elhagytam lehagytam egyedulhagytam.

Ezert szobafogsag versenytornarol kivettek ez volt a legkeenyebb

2016. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem vertek, de rendszeresen üvöltöztek velem. Egyszer 4-5 évesen elszöktem egy markoló után, ami nem messze tőlünk dolgozott. Anyám egy kemény, szúrós lábtörlőn térdepeltetett. Ezt jogosnak érzem, nagyon féltett.
2016. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Testi fenyítést sose kaptam szerencsére. Viszont ha anyumat megbántottam, hülyeséget csináltam, akkor az volt a heppje, hogy nem állt velem szóba órákig, de volt mikor 2-3 napig sem. Ez engem mindig nagyon rosszul érintett, mert egyébként sokat beszélgettünk és jóban voltunk, de könnyen meg lehetett bántani, és utólag átgondolva jogos is volt.
2016. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
egyszer kukoricán kellett térdepelnem a sarokban.
2016. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem apám vert meg párszor, de nála inkább a lelki terror és a manipulálás volt a nyerő. Egyszer olyan 4-5 éves koromban úgy megvert, hogy a szó szoros értelmében összecsináltam magam. Volt olyan, hogy valamit nem értettem a matek leckéből. Erre ő elvitt magához (mivel külön élt anyámtól), ott leültetett az asztalhoz és addig ütötte a fejemet, amíg nem tudtam megoldani. Volt olyan légycsapót szétverte a hátamon "tanulás" közben. Egyszer kamaszként meg anyám hergelte őt ellenem. Odahívta fateromat a lakásunkra, hogy verjen meg mert rossz volt a tanulmányi eredményem. Faterom kék-zöldre verte az arcomat, az orromat pedig kishíján betörte. Másnap természetesen mindenki rajtam röhögött a suliban, amikor bementem feldagadt fejjel. Aztán alig 13 évesen "magához vett", ahol folyamatosan terrorizált, építette lefele a személyiségem és rabszolgát csinált belőlem.

Az ő "nevelésének" köszönhetően lettem egy életképtelen csődtömeg 26 éves koromra.

2016. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!