Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szeretitek a szüleiteket?

Ti szeretitek a szüleiteket?

Figyelt kérdés
Szörnyű ilyet kimondani, de sosem jöttem ki apámmal, arról nem is beszélve, hogy szeretetet éreztem volna iránta. Idegbeteg, hangulata percenként változik, abban leli örömét, hogy anyámat molesztálja. Tegnap is összeveszett vele, és egy teraszi széket mindenestől kidobott a kerítésen keresztül az utcára. Nem bírok vele meglenni egy helyiségben, annyira feszültté tesz a jelenléte. Van köztetek olyan, akinek problémái vannak a szüleivel?

2016. szept. 15. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Igen, még akkor is, ha az apám alkoholista volt. Ők a szüleim, akik felneveltek.
2016. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyámat nem

Soha nem szerettem amióta az eszemet tudom. Vert, megalázott gyerekkoromban. 10 éve nem is beszéltem vele.

2016. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, termeszetesen.
2016. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Apámat nem, gyerekkoromban lelépett és kiszúrta anyám szemét egy nevetséges gyerektartással, miközben dúskált a pénzben és új autót vett, meg hétvégi házat.

Sosem foglalkozott velem, mikor beteg voltam, kórházban voltam, bár tudta, soha nem látogatott meg, pletykákat terjesztett rólam, amiket visszahallottam a kollégáitól.

Szóval nem szeretem, miért is szeretném?

2016. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretem oket, pedig sokszor megbantanak. Ezt nevelo jelleggel es szeretetbol teszik elvileg.

Minden hibajuk ellenere nem cserelnem oket semmiert. En sem vagyok tokeletes es szeretnek. Ez igy kerek.

2016. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még nem voltam 16, amikor faterom meghalt. Anyám nem sokra rá lelépett egy orvos barátjával. Egyedül maradtam egy állami bérlakásban. (Akkoriban majdnem mindenki ilyenben lakott.) Feketén kellett munkát vállalnom, egy éjszakai vagonrakó brigád munkáját vettem át. Fele pénzt le kellett nekik jattolnom, hogy dolgozhassak helyettük, míg ők sörözni mentek. Nem akartam otthonba kerülni és be akartam fejezni az alig elkezdett középiskolát, ezért nem szóltam senkinek. Mindegy, nem ez a lényeg.

Anyámmal korrekt a kapcsolatom, de az elmúlt 40 évben nem sokszor nyitottam rá az ajtót.

2016. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. egyikojuket sem. az apamat nem is ismerem az anyam nem nevelt fel. nem torodok vele, havi 1 telefon es annyi. 15 eve nem is lattam.
2016. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!