Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az hogy az anyám ne...

Miért van az hogy az anyám ne hajlandó kopogni az ajtomon? 15/L

Figyelt kérdés
Szóval. Anya minden egyes alkalommal beront a szobamba ami nem egy egészséges dolog szerintem. Mondtam neki h kopog jön de nem szokott. Kb 2-szer ha kopogott, de akkor is bekopogott nem kérdezett semmit (bejohetek? stb) berontott. Hiába mondom neki nem érti. Mit csináljak? Mar a 6 éves öcsém is tud kopogni de anyám nem. Szerintem ez mar nevetséges es borzalmas....

2016. szept. 16. 19:03
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ugye sztem is 😂😂😄😄
2016. szept. 16. 19:58
 12/27 anonim ***** válasza:
60%
Mert minden áron rajta akar kapni, kíváncsi, hogy már csinálod-e.
2016. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%
Régi jó emlékek, én is próbáltam ezt gyerekként megmagyarázni a szüleimnek, de nem ment. Testvéremmel osztoztam a szobán, szóval a zár nem volt egy megoldás. De még most is emlékszek a pillanatokra, amikor éppen leckét írtam, édesanyám meg olyan erővel berontott a szobába, hogy a szivem majd kiugrott.
2016. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
46%
Retesz! Anyukad felfoghatna hogy no vagy es nem.kislany.
2016. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
52%
Ajtó elé medvecsapda. Majd okul belőle.
2016. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
18%

Kicsit sem nevetséges. 6 éves öcséd nagyjából 4 éve él veled, anyád meg 15. Kicsit nehezebben szokik le a 15 éve alatt megszokott dolgairól. Ennyi.


Ismételd el neki, hogy neked rosszul esik, hogy nem kopog, amikor bemegy a szobádba és jól esne neked, ha megtenné.

2016. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de o nem hajlandó kopogni. De a retesz jo megoldásnak tűnik vagy az ék. Koszi mindnekinek. A medvecsapda a legjobb 😂😂
2016. szept. 16. 22:14
 18/27 anonim ***** válasza:
15%
Azt is elmondtad, hogy benned ez milyen érzéseket kelt? Vagy csak odavágtad neki: Kopogjááá mááá bazzeee!
2016. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
20%
Biztos anya léttére úgy gondolja, hogy nem kell kopogni, lehet kíváncsi hogy épp mit csinálsz. Egy anya már csak ilyen, így kell elfogadni. 😊
2016. szept. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
54%

"Biztos anya léttére úgy gondolja, hogy nem kell kopogni, lehet kíváncsi hogy épp mit csinálsz. Egy anya már csak ilyen, így kell elfogadni. "


Ekkora hülyeséget azért ne írj, remélehtöleg nem minden anya ennyire bunkó!


Egy NORMÁLIS anya felfogja, hogy a gyereknek is szüksége van privátszférára és ezt tisztelteben is tartja.


Én is (négyszeres) anya vagyok, de 8-10 éves koruk óta eszembe sem jut a gyerek szobájába bemenni kopogtatás (és töle származó engedély) nélkül bemenni.


Ezt követeli az alapvetö tisztelet, amit minden ember elvárhat a másiktól, attól, hogy valaki szülö/anya, még ugyaúgy elvárható töle a normális viselkedés!

2016. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!