Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor kezd feltűnni ez a...

Mikor kezd feltűnni ez a családban?

Figyelt kérdés
Ha a lángyerek egyszer sem hoz haza fiút (barátit igen, kapcsolatit nem) és soha nem is beszélt róluk?

2016. szept. 17. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ mennyire dugják homokba a fejüket a szülők.
2016. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha már itt kérdezed akkor szerintem már feltűnt nekik. Viszont az egyáltalán nem biztod, hogy foglalkoznak is a dologgal. Miért leszbi vagy?
2016. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és ha az?
2016. szept. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan hű de furcsa, hogyha valakinek akár huszonéves koráig nincs senki komoly az életében? Nekem spec. senki komolyabb nem volt, hiába voltam többekkel együtt pár hónapot, nem működött, nem is vittem haza őket, egyet kivéve, de aztán abból se lett komolyabb, ergó felesleges is volt az a kör.

A szülőkkel való kapcsolatom meg nem olyan, hogy megtárgyaljam velük a szerelemi életem, tehát innentől nincs miről beszélni. Ilyen is van.

2016. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem ertem mi ebben a gond?? Nalunk csak azt viszi mindenki haza akivel aztan egyuttel. Sot senki se volt nagy jarogatos. Egy unokateso teso se. En pl 27 eves koromig senkit se vittem es nem is volt senki komoly. 25-30 kozt vitt haza eloszor kb mindenki valakit. Nem csamxsogunk egymas eleten, a jatogatunk meg nem szokas. Ha valaki nem ok par randi utan bucsu. Igy senkinek se volt kit bemutatni az elso es egyetlen komoly elott. Hja esegsincsenek valasok a csaladban, meg veletlen gyerekek se. Ilyen nyugodtan megfontoltan valasztott mindenki
2016. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abban semmi fura, hogy nem viszi haza a fiúkat. Nálunk sem volt szokás. Csak egy valakit mutattam be, vele már 15 éve együtt vagyunk. Egyébként nem azért nem hordtam haza fiúkat, mert nem engedték, nekem nem volt rá igényem, nekem lett volna fura.

De persze beszéltem, meséltem anyukámnak fiúkról, szóval ebből nem vontak le semmi olyan következtetést, hogy leszbi lennék, vagy valami hasonló.

2016. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, barátnőm van.


Nálunk bevett szokás lenne. A bátyám 17 évesen szinte már a barátnője családjánál élt, folyton hordozgatja haza, anyám meg mindig kérdezgeti és engem is próbált faggatni, de nagyon ellenálltam, így most egy kicsit békén hagyott. Meg alapvetően sem olyan a kapcsolatunk, hogy a magánügyeimről meséljek neki, de azt sem szeretném, ha ezek a dolgok kiderülnének.

2016. szept. 17. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem (volt) divat. Igaz, nem is érdekelt senkit mi van velem :D
2016. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hazudni kérdező, megmondod, hogy nincs olyan fiú most, aki érdekelne téged, téma lezárva. Majd felvállalod, ha jónak érzed vagy ha már külön élsz.
2016. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!