Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha az anyám...

Mit tegyek, ha az anyám ennyire döntésképtelen mindenben?

Figyelt kérdés

Sajnos anyukám olyan természet, hogy mindig kitalál valamit, bolhából elefántot csinál, aztán az eredmény sose jó neki.

Például 3 hónapig kerestünk új ülőgarnitúrát, a régit eladtuk, aztán amikor nagysokára talált megfelelőt, meg lett véve, utána az sem volt jó neki. De mindennél ezt csinálja...


Na de ezzel még nem is lenne baj, de sajnos úgy alakult, hogy muszáj átfesteni az én szobámat is. Ki is választottam két színt (rózsaszínt meg törtfehéret), anya meg persze azonnal belekötött, hogy a fehérről mondjak le, nem csinálunk kórházat a szobámból, meg ő az idősek otthonában látott rózsaszín falat és azóta be tudna tőle okádni és nem lesz olyan, punktum. Jó, akkor választottam szürkésebb fehéret és türkizt. De az se jó neki, erre hozott egy nagy tóc színkártyát és 5-6 szín között örlődik, hogy melyik legyen, de még hozni akar még színkártyákat... És ez már 2 hete tart. De még kitalálta az is, hogy ha már festünk, akkor a padlót is csináltassuk meg (amúgy semmi baja, 4 éve lett lerakva), lakkozuk le, meg stb...


Én nem értem, mások ha elhatározzák, hogy kifestenek, akkor 2 nap alatt megvan és kész... Nekem meg most ez azt jelenti, hogy hónapokra ki kell költöznöm a szobámból a nappaliba... Ami szintén kupis, mert anya oda is már hónapok óta keres új színt....


Tudok ezzel tenni valamit?


2016. szept. 18. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg ez amúgy mennyire normális, hogy ezt csinálja? Nem választhatom ki a saját szobám színét, mert az az ő háza, semmi közöm hozzá.
2016. szept. 18. 17:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt mar egyszer megkerdezted. Nem oldodott meg?
2016. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első kérdésem.
2016. szept. 18. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Az ilyemeket, pedig el kell viselni.
2016. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A döntéképtelenség egy bizonyos fokig elfogadható, (én anyám rosszabb, 3 hónap alatt sikerült megvenni a gépet, fél év alatt szekrénysor), mondjuk nem kis kiadások amit mondasz (mármint nem a lemész a boltba egy tejért). A probléma akkor van ha mindig mindennel ezt csinálja. Legegyszerűbb elviselni. Vagy átveszed az irányítást, amennyiben ez opció.
2016. szept. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!