Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Csúnya balhé.

Mit tegyek? Csúnya balhé.

Figyelt kérdés
Van egy havernőm,aki nagyon szeret egy pasit. A gond az,hogy ezelőtt egy hónappal szakítottak. A lány szakított,mert a fiú focista akar lenni és átkerült másik suliba. A barátnőm nagyon kiakadt,sírt a szülei előtt. Akkor megmondta anyukája,hogy soha többet nem beszélhet a fiúval. Azonban a lány beszélt vele,és a szülei ezt nem tudták. Nekem elmondta,hogy tudta kiakadnának a szülei. A srác tegnap felment hozzájuk,hogy beszéljen a lánnyal. De az anyukája szó szerint kitette. A lány imádja a fiút. Mit tegyen?
2016. szept. 24. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod! Meg oldja! Nagylany mar ha pasija van😉
2016. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Magának kavarta, oldja meg. Ő rakta ki a a fiút nem? Mit várt marad a régi iskolában ha mások a céljai? Támogatnia kellett volna azt a fiút, nem dobni. Utólag nem kellene drámáznia.
2016. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

A barátnőd ostoba kislány, a fiú jobban járna, ha inkább kidobná.

Én legalábbis biztos nem szívesen lennék együtt a továbbiakban olyannal, aki az első "nehézségre" inkább szakít.


Másik város? Vicc... az én párom két országgal odébb él a munkája miatt...

2016. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg kell említeni,hogy a pasi is úgy döntött hogy szakítsanak akkor,ráadásul akkor nagyon durván bánt vele. De rájöttek a dolgokra,hogy működne köztük. Szerintetek? Fáj így látnom őt.
2016. szept. 24. 08:55
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, ha a lány így állt hozzá hogy elmész, szakítsunk, egyértelmű miért reagált így a srác... Sértettségből. Nő vagyok, de én is biztosan ezt tettem volna. Gondolom most lecsengett náluk az első harag, ezért közelednek egymáshoz: Azt javaslom ne avatkozz bele, mert sanszos hogy rosszul jössz ki belőle. Lehet hogy ez az első felnőttebb nehézség az életükben, meg kell tanulniuk megoldani. Ha ki tudnak békülni jó, ha nem. akkor eresszék el szépen egymást. Nem könnyű, de az élet maga nem könnyű. Itt nincs olyan mint az iskolában hogy van egy jó meg egy rossz megoldás, és kész. A lány szüleit meg megértem hogy nem akarják ott látni a srácot.
2016. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudjátok sokszor a fiú hibázott. Ő is akarta azt a szakítást. Sose bánt a lánnyal igazán jól. Én láttam a barátnőmön. De most a pasi is rájött hogy szereti. A lány anyukája cseszte el,mégha félti is
2016. szept. 24. 09:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Keresetük nincs hogy összeköltözzenek.
2016. szept. 24. 09:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem cseszte el a lány anyukája. Jól tette hogy kirakta. Az mondod hogy a fiú IS akarat a szkitást avgyis mendketten akarták, nem kellene a srácra tolni a teljes felelősséget.
2016. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, véletlenül küldte, el Szóval: Mindketten akarták a szakítást, mindkettőjüké a felelősség. Ne legyél ennyire elfogult a lány felé. Az anya nem cseszett el semmit, én is kidobtam volna a srácot aki miatt előttem zokogott a lányom. Kedves kérdező, biztosan nem te vagy a lány? Nagyon mentegeted, csak kifogásokat keresel miért mindenki más a hibás.
2016. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!