Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem idegesítene ha...

Titeket nem idegesítene ha anyukátok egész nap otthon lenne és haza jönnének arra hogy olyan rendetlenség van, hogy nem lehet le ülni az asztalhoz és még veszekeszik is hogy én mosogassak el?

Figyelt kérdés

Annyit csinált hogy főzött egy levest.Általaban delutan 4 kor érek haza suliból és kb mindent rám biz,nem érti hogy tanulnom kell

17/L


2016. szept. 26. 15:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
64%
37% teljesen igaza van! Ha valaki egész nap takarít, mos, vasal lassan a háztartása rabja lesz. Ennek az eredménye pedig hogy az egészsége romlik, lelkileg is kikészül. Én már megtapasztaltam ezt, mások szerint tök könnyű nekem de iszonyú kikészítő mindennap ugyan azt megcsinálni mint egy robot reggeltől-estig. Közben pedig estére annyira kifáradok hogy aliug jut erőm tanulni és dolgozni a laptopon. Egy nagy lakás vagy ház háztartását sokkal nehezebb ellátni mint egy kis lakásét főleg ha olyanok is laknak ott akik szarnak mindenre és a másiktól várnak el mindent.
2016. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért van egész nap otthon anyád??

Ez a "munkája" vagy betegszabadságon van,vagy miért?

2016. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
57%

Persze, mert a munkahelyen végzett munkába nem lehet belebetegedni vagy a három műszakba... Csak ott nem lehet sztrájkolni meg p*csáskodva hisztizni, mert kihajítanak, mint a macskát a bizonyos után. Szegény HTB-k, brühühü... a legtöbb helyen a családban munka mellett vezetik a háztartást, nem két facebookozás között. Mindjárt megszakad a szívem.


37%-os meg teljesen más, mint látszik, egyedülállóként és munka mellett csinálni a lustap*csa lánya mellett. Ez ugyanaz a helyzet, mint az otthon ücsörgő HTB? Hülyék vagytok, na...

2016. szept. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%
Köszi aki megért engem is (37%os).ma reggeli készités gyerekekkel gyalog suliba..meg tulvagyok egy németoràn a màsodik elmaradt..most megyek a biztositoba motorbiztositàs kötni aztàn az autoszerelőhöz hogy mire mehetek a kocsimért stb.szoval lassan meg dél és nem főztem..egyedülàlloként az élet elég lotifutis :(
2016. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%
Pedig ugymond otthon ülő vagyok mert csak este dolgozok..na meg néha nappal este-régen nappal többet amig anyagilag felàlltam :(
2016. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, nálunk is ez van.


Sokszor veszekedtem velük emiatt, nem volt nagy változás.

2016. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én se értem mi a hímsoviniszta ebben a kérdésben. De általában az nőuralmat követelő, gyakorló nők szoktak, a legrosszabb anyák lenni úgyhogy....
2016. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!