Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vágjak vissza apámnak?

Hogyan vágjak vissza apámnak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Apámmal az elmúlt évek során eléggé sza r lett a kapcsolatunk és mostanában kimondottan rám van szálva.Kb 2 éve kezdtem el a szüleim ellen lázadni , pl a magánszféra kiharcolásáért is.Anyám már csak csak megérti hogy kopogjon ha a szobámba akar bejönni de apám a leg természetesebben mászkál ki és be , ami roppantúl zavaró amikor pl mikor maszturbálok(ilyenkor legszívesebben agyon lőném magamat) De ez még csak a kisebbik gond ugyanis rá van kattanva arra hogy mindíg legyen rend a szobbámba, mert hogy ez az ő háza és örüljek annak hogy itt lakhatok .És még ilyeneket mond hogy simán le tudna mondani rólam. Beismerem egy trehány malac vagyok amikor egyedül lakok de érdekes mikor barátnőm volt akkor csillogott minden és ő ezt nem akarja megérteni! Mindíg fenyegetőzik hogy kidobja a cuccaimatg, meg hogy takarodjak a házából. A kérdésem az lenne hogy mivel vághatok vissza neki? Tudtok mondani olyat amit pl jogilag nem tehet meg? Tudom hogy már nagyon nevetséges ez az egész, de már elegem van hogy álmatlan vagyok mert ezeken jár mindíg az agyam. Bocsi a sok szövegért és a helyesírási hibákért .

2016. szept. 27. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Azzal, hogy "nem kell sokaig varnod, mindjart 18 leszek es eltunok, de majd jusson eszedbe mikor nem en leszek kiszolgaltatva neked hanem te nekem, hogy en valasztom majd ki neked az idosek otthonat"
2016. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki, hogy tudsz te rendet tartani, és vágd puccba az egész házat!


Mégis, hogy akarsz visszavágni neki, ha nála laksz, az ő pénzéből élsz, és nem tudsz menni sehová, nélküle meg éhen halsz? Még pár hónapod van, hogy pattogjál, aztán betöltöd a 18-at, és ha kedve van, kirakja minden cuccod az ajtó elé, te meg mehetsz a nagybetűs életbe visszavágni.

2016. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első! Már sokszor mondtam neki de őt nem érdekli.

Második! Ebben teljesen igazad van , csak valamivel fel szeretném nyitni a szemét hogy ne egy kurv a szoba vessen véget a kapcsolatunknak, + adja meg a kellő intimszférát . Vagy amíg itt hon élek addig nem is jár nekem?

2016. szept. 27. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg hogy felnott vagy es nem kockulo lusta koszos trehany kamasz.

Hajra

Visszavaghatsz azzal hogy onnalo leszel jol keresel es patyolattiszta lakasban elsz

.

2016. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Az helyzet az, hogy apád nem fog megváltozni, és igen, neked kell behúzni a nyakadat. Amíg te függsz tőle, és nem fordítva, addig nem várhatod el, hogy majd ő alkalmazkodik hozzád.

Nem azt mondom, hogy ez a helyes szülői magatartás, de az sem az, hogy te most vissza akarsz vágni, hogy észre térjen.

Nem fog! De dühös lesz, a kapcsolat tovább mérgesedik, és a végén úgy fogsz repülni otthonról, mint a győzelmi zászló!

És biztos én is szemétláda, vadállat szülő vagyok, de már a 6-8 éves gyerekemtől is elvárom, hogy a saját szobájában tartson rendet. Nem hinném, hogy túlzó elvárás lenne egy 17 éves felé, hogy képes legyen rá.

Nem értem, neked miért kényelmesebb inkább veszekedni, mint naponta 10 percben kiganézni a szobádat.


Jogilag mi lehetséges, és mi nem: lényegtelen. Már tényleg csak hónapok kérdése, hogy ezzel tudsz-e még takarózni, vagy sem. Úgyhogy jobban járnál, ha nem húzgálnád az oroszlán bajszát, hanem "szót fogadnál".

Amíg úgy élsz, mint egy gyerek, addig úgy kell viselkedned, mint egy gyereknek! Majd ha úgy élsz, mint egy felnőtt, akkor viselkedhetsz is úgy!

A maszturbálást meg oldd meg, mikor már alszanak vagy nem mászkálnak, esetleg beszéld meg apáddal, hogy bocs, de örülnék, ha nem nyitnál be a következő két percben, mert kicsapnám. :) Lehet, többet érnél el vele, mint a hisztivel.

2016. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van apádnak. Tegyél rendet , takaritsd ki a részed legalább. Ha majd te tartod el őket , megszabhatod hogy ők mit csinálhatnak. Annyi neszed van hogy gondolkodás nélkül hokizol. Az állatoknak nincs eszük , csak az ösztön vezérli őket, akkor csinálják mikor rájuk jön. Fel emelkedhetnél az állati sorból, ne trehány malac legyél.
2016. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én tényleg azt hittem normális gondolkodással hogy a hokizást füdőszobában zárt ajtókkal szokás" végezni. szóval nem ott szokás? csobogó vizzel és hogy utána meg is tudj fürdeni? :O

(lány vagyok ne bántsatok ;) )

a rendrakás a saját szobában ha nem megy az egy dolog, de az ő területüket én tiszteletben tartanám, ezért ott kupit sose csinálnék. amúgy anyukáddal nem beszéled meg a dolgot? otthagyod őt is apád miatt? nem esik ez neki rosszul?

2016. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Hát igen egyszerűbb rendet rakni . Csak már az egész család szétesőben van és mindenki keresi az ürügyet hogy a másikba kössön. A kérdést akkor írtam ki mikor elkapott az ideg , de már lehiggadtam :)
2016. szept. 27. 19:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Például köszönd meg, hogy van saját szobád egyáltalán... Nekem nem volt. Előbb bátyámmal, majd húgommal volt közös szobám. Talán a rendrakással az a baja, hogy az ember környezete valahol tükrözi azt, hogy milyen ember is valójában. Valószínűleg kudarcnak éli meg, hogy nem sikerült "rendes" embernek nevelni téged és ilyenkor ez már eső után köpönyeg. Másrészről hogy vársz el valamit, ha tőled nem várhatnak el a szüleid legalább annyit, hogy rendet tarts magad körül?
2016. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az egész család szétesőben van, ideje összeülni, és megbeszélni, h csak ti vagytok egymásnak. Beszéljétek meg, kinek mi a baja, mit szeretne, mi zavarja, hogyan képzeli a dolgok javítását. Szerintem a helyzet mindenkinek rossz.
2016. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!