Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya ma egész nap azt hangozta...

Anya ma egész nap azt hangoztatta hogy mennyire beteg (ezért nem csinált semmit) később pedig azt mondta elmegy bevásárolni hogy legalabb ennyit segitsen. Errefel kesőbb látjuk hogy egy kocsmába ül a nem mondom milyen barátnőjével. Miert hazudik?

Figyelt kérdés

Nem ivott alkoholt,autóval ment.

Az zavar hogy itthon minden munkát ránk hagyott,folyton panaszkodott hogy milyen beteg,errefel látjuk hogy semmi baja..


2016. okt. 1. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a kamuzás gáz. Ebben igazad van. Azon viszont elgondolkodnék, hogy amúgy mennyire veszitek ki a részeteket az otthoni dolgokból, szükség van-e non-stop könyörgésre, hogy valaki felemelje a hátsóját... stb., tehát hogy nem lehet-e, hogy anyukád már "rászorult" a hazugságra, hogy "kapjon egy kis levegőt"...
2016. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Amikor nekem megjön a havim, akkor örülök, ha épp otthon vagyok, mert nagyon sokszor órákig képtelen vagyok felkelni a fájdalomtól. Olyankor nem végzek házimunkát, ami nem csak az én dolgom. Gondolom te sem szállodában laksz, ahol fizetsz az ellátásért, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy nem fogsz beleszakadni, ha néha ugyanazt a melót végzed, mint a szerencsétlen anyád. Az pedig, hogy estére jobban lett és volt pofája kicsit beszélgetni mással, az tényleg szégyen. Neked, hogy van képed ezért megszólni.
2016. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Szóval bevásárolni elmehet betegen, de egy teát/kávét vagy üdítőt meginni a barátnőjével már nem?

Szerintem a saját idődet oszd be, ne az anyádét. Lehetőleg úgy, hogy beleférjen a házimunka is, amiben alapból illik részt venni.

2016. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem csak ma nem dolgozott semmit kb,máskor sem szokott.Es nekem meg a tesómnak nem kell könyörögni,tudjuk magunktól is milyen munkát kell meg csináljunk itthon.De az mar idegesítő hogy csak mi csináljuk es igy is mindig baja van velünk.
2016. okt. 1. 15:37
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem mindegy ebben az esetben, hogy hány éves vagy. De, ha gyerek vagy, akkor ne bíráld felül anyád tetteit, ha felnőtt, akkor pedig csináld meg a házimunkát.
2016. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem feltétlenül hazudott. Attól, hogy vásárlás után beül valahová még lehet rosszul. Nekem is volt már, hogy elég beteg voltam, alig vártam, hogy munkából hazamehessek, de közben találkoztam egy ismerősömmel és egy fél órát beültem vele egy helyre. Ettől még rosszul voltam, de néha kell, hogy az ember beszélgessen az ismerőseivel. Jelezte, hogy nem lesz otthon, gondoltam nem tartotta kötelességének bejelenteni, hogy vásárlás után nem megy még egyből haza. Ő az anyukád és nem egy rabszolga vagy a gyereked, hogy kötelező legyen bejelentenie mit tesz az idejében. Attól, hogy az ember tud ülni és beszélgetni ne adj isten nevetgélni is még lehet rosszul, az azért nem egyenlő azzal, hogy órákat álljon a tűzhely mellett, meg porszívozzon vagy pakoljon. Hihetetlen számomra ez akérdés. Ha az én anyukám volt beteg, mi kérés nélkül főztünk, mostunk..stb sőt kérdeztük mindig mit segíthetünk még neki és aggódtunk érte, nem számon kértük, hogy mit csnál egyébként mikor nincs itthon, sőt örültünk, ha jobban érzi magát.
2016. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Ezek komcsi nők hozzászólások.:)


mindig anyuka SZENT és gyerek gonosz :)

2016. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Te meg egy böszme vagy #7-es, menj vissza homokozni.
2016. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

én totál megértem, rohadt pocsékul vagyok, kiütött valami lázas mocsadék, három nap láz, fejfájás, most nátha.

Az életem adnám egy pálinkáért, de nincs itthon. LEhet, hogy ő is ezért ment a kocsmába.

2016. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Ismerős a helyzet. Az én anyukám se nagyon takarít, a konyhát akkor rakja rendbe, ha már egy vajas kenyeret nem tudsz megkenni annyi hely nincs a sok mosatlantól. Tehát ha hazajövök (koliból) mindig kezdhetem azzal, hogy mosogatás rendrakás portörlés. 4-ig dolgozik irodai munkát. Azt mondja elfárad és csak a tv előtt van kedve ülni. Apa délutánig úton van onnantól meg estig fel se jön az irodájából, mégis mindig ő mos fel.

Vannak ilyen emberek, nem nagyon tudsz mit kezdeni velük. Próbálj meg ebben nem rá hasonlítani

2016. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!