Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotok meleg lenne, ti...

Ha a lányotok meleg lenne, ti tudni akarnátok? Vagy inkább titkolja el?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 13:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
A lányok leszbik, nem melegek. De természetesen szeretnék róla tudni. Ha szeretem, akkor azzal együtt is el tudom fogadni, lényeg, hogy boldog legyen. Nem tehet róla úgysem, változtatni meg nem lehet rajta.
2016. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Mi a francért titkolná?
2016. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#1: a meleg a homoszexuális szinonímája, nem csak a férfi homoszexualitásé. Tehát a leszbikusok is melegek, attól függetlenül, hogy ezt főleg a férfiakra használják.
2016. okt. 2. 13:34
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Az én lányom is meleg. Igazából így távolról nem zavar a dolog, de azt hiszem, az zavarna, ha előttem csókolgatnák egymást. Mondjuk még be sem mutatta.( elég messze lakunk egymástól)De ha csak úgy viselkednek mint két barátnő, engem nem érdekel. Legyen boldog, az a lényeg.
2016. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én ha nem tudom magamat ugyan úgy "kiélni", mimt a hetero párok otthon, akkor inkább nem is mondom el. Nem szeretem ezt a tagadást, színjátékot hogy persze, a párommal együtt vagyok, de amúgy csak a mezei barátnőm. Tehát ebben az esetben inkább akkor nem tartozik rájuk.
2016. okt. 2. 14:21
 6/28 anonim ***** válasza:
Ne titkolja el. Az a legrosszabb.
2016. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Attól hogy titkolja még a tényeken nem változtat. Először lehet furcsán néznék, de előbb utóbb megszoknám. Kérném a lányom türelmét, hogy hozzászoljak.
2016. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

Lány nem lehet meleg,te nagyon okos!!!!

Ebből látszik,hogy ez egy KAMU kérdés

2016. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

nem, ne titkolja el., Éppen elég kirekesztő a társadalom, kire számítson, ha nem a családjára?

És semmivel se másabb, ha egy leszbikus vagy meleg pár ül kézenfogva a kanapén, mint amikor egy hetero. Én utóbbitól is viszataszítónak tartom, ha mások előtt eszik egymást.

2016. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8-as, te miről beszélsz? Észnél vagy?
2016. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!