Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk ti meg akarnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk ti meg akarnátok gyógyulni ha lehetne?

Figyelt kérdés
Egyik ismerőse a szüleimnek meleg volt, de aztán tiniként egy egyházi terápián vett részt, és mára 3 gyereke van, felesége, és teljesen hetero lett. De mégis folyamatosan azt sulykolják hogy nem lehet meggyógyulni, pedig de, viszont ha ezt hallja az ember és nem is AKAR akkor tuti nem fog. Szóval ha azt mondanám tudok egy ilyen terapeutát, akkor érdekelne titeket?
2011. febr. 20. 19:27
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
81%

te igen ostoba vagy, ugyanis

1. ez nem betegség;

2. az az ember még mindig bu.zi, csak megtanulta elnyomni magában

2011. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Nem vagyok meleg, de szerintem a melegségnek több oka van.
2011. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjuk már ezt az elnyomást...

Ne mondjátok, hogy egy 30 éves palinak nem áll fel egy 16 éves sexy nőre a farka...Akkor ő most pedofil, csak elnyomta?

2011. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Tudod pajti, ez nem egy betegség, amiből ki lehetne/kellene gyógyulni. El lehet fojtani, a kérdés csak az, hogy megéri-e? Megéri boldogtalanul kedvében tenni másoknak?

Ez olyan, mint hogy én nagyon szeretem a csokitortát, viszont utálom a tökfőzeléket. El lehetne engem küldeni egy terápiára, ahol belémverik, hogy utálnom KELL a csokitortát, és szeretnem KELL a tökfőzeléket, és talán tudom is tettetni, hogy tényleg így van, de valójában igazán soha nem fogom utálni a csokitortát, és soha nem fogom szeretni a tökfőzeléket.


Az meg már abszurd, amit az egyház művel. Előbb a papjait venné szemügyre. Persze, a ministráns fiúkat a Jóisten küldte nekik, mi?

2011. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy miért vett részt egyházi terepáin, és mi volt a cél?
2011. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
hát azért ahogy én megfigyeltem általában a homokos férfiak sokszor kicsit iq light ok, és ezt sajnos nagyon megtapasztaltam amikor fiúnak adtam ki magamat a chat.hu-n és bementem a meleg szobába, és nagyon iq light, a szóból nem értő "emberek" voltak ot, akik minden nap mással dugnak.... azért ez nyilván betegségre utal. a melegek képtlenek párkapcsolatra. és képtelenek gyereket szülni. vagyis betegek.
2011. febr. 20. 19:42
 7/50 A kérdező kommentje:
a szülei miatt vett részt rajta, és a cél az volt hogy egy jól nevelt, egészséges istenben hívő, keresztény férfi legyen belőle. Mellesleg az új Magyar gárda tagja is, és fellép a homokosok ellen ha kell.
2011. febr. 20. 19:43
 8/50 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak bemesélték neki a GYK-n, hogy meleg:D

Oszt rájött, hogy nem az...

2011. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
irtani kéne az összeset
2011. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
32%

A HOMOSZEXUALITÁS IGENIS BETEGSÉG!!!!! Kár áltatni magatokat, ez genetikai rendellenesség tünete! (Nemrég bizonyították hogy nem pszihológiai okai vannak, tehát más nem lehet)

A szaporodási ösztön rosszul működik, ennyi.

(Olyan élőlény ami nem képes szaporodni, az evolúciós szempontból nonszensz, a természet ilyent nem engedne át a rostán, tehát csak betegség lehet)

2011. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!