Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotok meleg lenne, ti...

Ha a lányotok meleg lenne, ti tudni akarnátok? Vagy inkább titkolja el?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 13:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Annyi hülye ember van... Miért ne lehetnék lány kedves 8-as? Az előbb fejtettem ki, hogy a "meleg" szó a homoszexuális szinonímája, nem pedig a homoszexuális FÉRFIAKÉ. Attól függetlenül, hogy általában rájuk használják.

Én utálom a leszbikus (pláne a leszbi) megnevezést, sokkal inkább használom ezt akár önmagam megnevezésére is.


És kedves 8-as: 3-szor elírni a leszbikus szót már gáz, ebből is látni, hogy még leírni sem tanultad meg, nem hogy értsd a fogalmát csak úgy, mint a "meleg" szónak. :)


Javaslom, ha már annyira okoskodni akarsz, legalább előtte nézz utána a dolgoknak kérlek. Így csak lejáratod magad még anoniman is.

2016. okt. 3. 20:01
 22/28 A kérdező kommentje:
Amúgy gyerek vagyok, nem a szülő. Tehát igen, nő nemű és MELEG. Azaz homoszexuális. Nem pedig meleg férfi. Nem minden meleg leszbikus, de minden leszbikus meleg. ;)
2016. okt. 3. 20:02
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon szégyellném magam ha a lányom leszbi lenne...
2016. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

A 8-as vagyok:

Nem kötöszködök

Másodszor én nekem nem lenne ekkora szám ha a gyerekemből egy leszbit neveltem volna

Inkább a föld alá bújnék szégyenemben

2016. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Miért titkolná el?

Mármint, a szexuális életről se a heteró, se a homoszexuális gyerekemmel nem beszélgetnék így (mármint nem lennék rá kíváncsi, hogy kivel mit hogyan csinál), innentől kezdve nekem marhára mindegy, hogy kivel van együtt. Nem is értem, az emberek miért érzik úgy, hogy közük van hozzá, hogy a gyerekük (vagy más ismerős vagy ismeretlen) kivel miféle szexuális életet él. Szerintem elég beteges azzal foglalkozni, meg azon gondolkozni, hogy a fiam/lányom épp kivel és hogyan él nemi életet.

Azzal már egészségesebb foglalkozni, hogy a gyerekem minél boldogabb legyen. Nem ez lenne a lényege a családnak, hogy számíthatunk egymásra, és jót akarunk egymásnak?

2016. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Tehát akkor, ha arányaiban nézzük, valószínűbb a negatív fogadtatás, igaz?

Végül is hamarosan el tudok majd költözni, akkor meg nem kell tartanom itthon senkivel a kapcsolatot jó esetben, így meg akkor pláne nem éri meg elmondani.

2016. okt. 3. 21:53
 27/28 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudni szeretném, ha lenne lányom, ne egyedül küzdjön az érzéseivel. Mondjuk melegjogi aktivista vagyok, úgyhogy remélem, nem fordulna meg a fejében, hogy én emiatt kirekeszteném. :D
2016. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Na szóval ne titkold el. Ha a szüleid szeretnek, akkor elfogadják, és támogatnak. Ha ez miatt meg ne adj Isten cirkuszolnának, legalább tudod, hányadán álltok.
2016. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!