Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meleg par vagyunk es nemsokara...

Meleg par vagyunk es nemsokara orokbe fogunk fogadni egy kisbabat mit varhatunk a kornyezetunktol?

Figyelt kérdés

kulfoldrol fogjuk orokbe fogadni jelenleg a parommal is kulfoldon elunk (Hollandia). Viszont szeretnenk magyarorszagra visszakoltozni az orokbeaadast kovetoen nem sokkal.

Debrecenben laknank, a kerdesem az lenne hogy mint friss gyermekesek esetleg akinek a gyermeke ovodaba jar. Mit lenne a reakciotok esetlegesen ha azonos nemu szolokent talalkoznatok velunk ovodaban iskolaban jatszoteren?

Mennyire elfogadott ez manapsag illetve szamithatunk e esetlegesen diszkriminaciora?


Egyebkent egy tunderi kislanyrol lenne szo :)


en 29 eves vagyok a parom 35


2016. aug. 21. 22:04
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
es ferfiak vagyunk mindketten parom asztalos en marketingben dolgozom
2016. aug. 21. 22:06
 2/51 anonim ***** válasza:
88%
Nekem személy szerint nem lenne semmi bajom vele. Sajnos Magyarországon még nem valami elfogadott az ilyesmi, úgyhogy kitartás. Sok boldogságot nektek, és a picinek is:)
2016. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim válasza:
21%
Tisztelem az embereket (szexuális hovatartozástól függetlenül), de egy gyermekre ez nagyon ártalmas. Legalább az ő érdekét nézzétek!
2016. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim válasza:
87%
Szubjektiv, egyén függő:) Nekem semmi bajom nem lenne vele, szívesen elmagyaráznám a kislányomnak/fiamnak, hogy miről van szó. Szerintem nem tennének különbséget! Nem lesz egyszerű, mert biztos lesznek nehéz helyzetek, de az a lényeg, hogy szeretitek egymást és megadatott ez a lehetőség! ;) Ez tápláljon a nehezebb időkben:)
2016. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyon becsüllek titeket, amiért szerető családot biztosítotok egy szülei által eldobott, vagy árva gyereknek. Nemtől függetlenül. Pont. :)

Amit meg hármas ír ostobaság számtalanszor kutatva és bizonyítva lett az ellenkezője.

2016. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
16%

Amúgy meg igen számíthattok diszkriminációra. Ha másra nem, fura nézésekre az bistos.

De legalább ha romantikázni akartok, ne a gyerek elõtt puszilgassátok egymást... Neveljétek normálisan, ne arra hogy fiúnak fiúval kell lennie... Ez leheg még rossz a jövõben.

Különben meg, sok sikert!

2016. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
81%

#3: Tudtommal a kutatások ennek pont az ellenkezőjét igazolják.

Egy normális körülmények között élő meleg párnál fel tud nőni a gyerek mindenféle sérülés nélkül. Ellenben egy olyan házasságban, ahol félelemben él, örökké sérült marad. De ez ellen ugyebár nem kardoskodik senki, mert ugye ők heterók, sőt, még a gyereket/fiatalt okolja, ha mondjuk tizenéves korára lelki roncs lesz.

2016. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim válasza:
88%
3-as vagyok. Nem fejeztem ki magam érthetően. Nem a meleg pár miatt fog károsodni a gyerek életminősége, hanem a társadalom előítéleteitől.
2016. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
59%

Huuu szuper de ne menjetek haza

Ami hollandiaba normails es elfogadott otthon nagyon nagyon nem az

Az un keteszteny orszag ami neveben kereszteny szornyu soviniszta rasszista homofob emberek lakta orszag.

Maradjatok a szabadsag foldjen

2016. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

nem puszilkoznank a gyermek elott semmi olyasmi... persze megoleljuk egymast a gyereket is vagy puszit adunk egymasnak ez termeszetes.. es kesobb elmagyaraznank mi is a gyereknek amikor mar eleg erett hogy a kislanyok a kisfiukat szeretik... es ez a "normalis" altalaban de vannak kisfiuk aki kisfiukat szeretik es ugyanilyen kislanyok ok olyanok mint az apuek (azaz mi)


5-os koszonjuk :)

2016. aug. 21. 22:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!