Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Akarnátok tudni, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Akarnátok tudni, h a fiatok meleg?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és nemtudom, h elmondjam e, annak ellenére, h szerintem elfogadnák... segítenétek? 18/F

2013. jún. 23. 12:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Eléggé szíven ütne a dolog, de segíteném őt, mivel a fiam és szeretem őt.
2013. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Kitagadni e miatt nem fognak, mond el nyugodtan..
2013. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobb a lelkednek, akkor szerintem mond el, ezt csak te tudhatod. Úgy mégis nyugodtabb lennél szerintem...

a lényeg, hogy mond meg nekik, szeretnél velük beszélni. Ültesd le őket, és vágj a közepébe. Minél hamarabb ess túl rajta, annál jobb lesz. Sok sikert :)

2013. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként meg ha a gyerekemről lenne szó, biztos, hogy ki nem tagadnám. Rosszul esne, elsőre, de túltenném magam rajta, mert mégis csak a fiam... szeretném őt ha bzi ha nem.
2013. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Én elég vaskalapos vagyok e téren, ettől függetlenül, ha a leendő fiam/lányom elmondaná (inkább mondja el, mint titkolózzon mindenki), akkor is mit tudok vele csinálni? Semmit. Ha megveri/tiltja az ember, attól se nekem, se neki nem lesz jobb.

Én úgy lennék vele, hogy az ő döntése. Esetleg azért lennék egy kicsit elkeseredve, hogy nem lesz unokám. Az is nagy kérdés, hogy a szülő ilyenkor (részben) magát okolja-e, hogy defektes lett-e a gyerek, de (bár én kétkedve fogadom ezeket a pszichológiai) tanulmányokat ez ma egyre kevésbé köthető össze a neveléssel.

Sok szülő ilyenkor teljes ellenzésbe fordul, és látni sem akarják a másik párt. Ettől függetlenül nem lopná magát a szívembe, de úgy lennék vele, hogy a fiamnak/lányomnak kell vele élnie, nem nekem. Mindenesetre ettől ugyan úgy a gyerekem lenne, mint régen...

A te szüeidet viszont te ismered, ebben mi nem tudunk neked választ adni.

26/F

2013. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyerekem ezzel állna elő, én megpróbálnám megérteni Őt, és elfogadni olyannak, amilyen :)

A mai világban ez már elfogadottabb, mint mondjuk 50 éve

2013. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a jóindulatú hozzászólásokat!:) az első 12:50-esnek üzenem, h van tesóm, így az unoka (mégha részemről nem is) de lesz Nekik!:)
2013. jún. 23. 12:54
 8/25 anonim ***** válasza:

Amúgy meg van lehetőség melegek közt is "gyereknevelésre" , bár elég kacifántos és rögös úton...

Pl meleg fiúk esetében: örökbefogadás, béranya

Leszbikusok esetében: sperma bank, és kihordja (BÉT estén) a gyermek közös felügyelet és név alá esik ( névváltoztatás esetében persze).

2013. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
deazért a gyerek még várhat:DDD főleg, h azért végiggondolnám, h a gyereknek mennyire lenne jo, mármint, h ez miatt nem szólnák e le:/
2013. jún. 23. 12:58
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Defektes? Új faj született: a "jószándékú" homofób. Ez ugye már a második generáció, hiszen az egyszerű homofóbiát is a "jószándék" hajtja. Ahogyan a rasszizmust is.


18 éves vagy, nem tudom, milyen a kapcsolatod a szüleiddel, de már nem vagy abban a korban, hogy mindent meg kellene osztanod velük. Vagyis, ha úgy látod jónak, mondd el nekik, de ne azért tedd, hogy tőlük kérj ebben segítséget. 18 évesen már nem érdemes ilyen szinten lelkileg a szülőkre támaszkodni. Szerintem csak tényként közöld, ne a véleményüket kérd ki. Olyan ez, mint hogy a 15 éves gyerek még tanácsot kér a szüleivel a szexsszel, párválasztással kapcsolatban, de egy 18-20 éves már az önállóság útjára lép. Főleg, hogy itt egy olyan dologról van szó, amit a szüleid nem tudnak befolyásolni, és nem is kell befolyásolniuk. Mert ez azon dolgok egyike, ami kezdetben sem a szülő felelősségére tartozik.

2013. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!