Dogs14 kérdése:

Jogosan mondta ezt?

Figyelt kérdés

Szombaton voltunk kabatot vasarolni tudtam hogy milyet szeretnek venni,mivel kisse felenk vagyok ezert elsore nem mondtam el.Van egy noverem aki ugyan olyatt valasztott mint amilyet en szerettem volna valasztotam en is olyat mas szinbe.Ma anyukam a noveremnek azt mondta hogy masolom ot.

Ez nagyon rosszul esett.Mittegyek?

Azon gondolkozom hogy nem veszem fel hanem fel veszem a regit azt meg vissza viszem.

Jogosan mondott ilyet anyukam?


2016. okt. 9. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ma tinihiszti nap van vagy mi? Kezdem nagyon megunni! Mit tegyél? Semmit. Tanulj holnapra.
2016. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mar tanultam holnapra.

Nem hisztizem csak elegem van minden nap mindig en vagyok a rossz

2016. okt. 9. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

Nem mondtad el, hogy te ezt már előre kinézted, így semmi fura nincs abban, hogy azt gondolták, hogy megláttad, hogy nővéred mit választott és aztán neked is megtetszett.

Hülyeség lenne visszavinni. Hordjad boldogan, ha az tetszik. Gondolom, általában úgysem együtt mászkálsz nővéreddel.

2016. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De eggyutt jarkalunk egy busszal megyunk stb.
2016. okt. 9. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban mi a rossz, ha hasonló az ízlésetek ?
2016. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi van abban, hogy ha van olyan ruhadarab, ami mindkettőtöknek tetszik? Semmi. Az nem jelenti azt, hogy másoljátok egymást. Hány, de hány barátnő, kolléga van, felnőtt emberek, akiknek nagyon megtetszik valami felkapott dolog és ugyanolyat vesznek? Sok ilyen van.

Válaszd azt, hord azt, ami tetszik neked és ne törődj azzal, hogy másnak is ilyen van.

Gondolom nem egyedi ruhadarabokat áruló üzletekben vásároltok, szóval valószínűleg lesz majd olyan, hogy szembejön veled más, akinek pont olyan nadrágja, cipője, vagy táskája lesz, mint amilyen neked is.

Ez legyen a legkisebb problémád az életedben.:)

2016. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És akkor most neked ciki, hogy ugyanolyan a kabátotok?

Mert tesód nem szólt semmit, amikor megvettétek. Gondolom, mondta volna, ha nem tetszik neki, hogy ugyanolyat választottál.

Ne problémázz ezen.

2016. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Más szórakozásod nincs mint az, hogy a gyakorira felteszel 1-2 óránként kérdést?

Oké, megértettük, hogy az ikertesód szerint majmolod. Most anyád is ezt mondja. Lehet tényleg igazuk van?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..

2016. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, ezek lehet, hogy csak kamu kérdések. Mert itt meg sem említette, hogy ikrek :D
2016. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondom, hogy minden kabát, cipő, nadrág, stb. azért kapható a boltban, mert éppen az a divat. És mitől lesz divat? Attól, hogy emberek (főleg nők) meglátják a másikon, megtetszik nekik, és nekik is kell olyan. Az összes aktuális divat folyamatos másolás. Hogy kiről, és mikor másolsz, az már annyira mindegy. Amíg nem saját tervezésű ruhát hordasz, addig másolsz. :D
2016. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!