Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van más család is, ahol nem...

Van más család is, ahol nem lehet elmenni wc-re, ha más is van otthon?

Figyelt kérdés

Nálunk, ha akárki indul a wc fele, akkor egyből be van szólva neki, hogy "remélem nem nagywc-zni mész" (nem ezekkel a szavakkal), ha pedig kiderül, hogy de, mert 20 másodpercnél tovább van bent, akkor ütik az ajtót, meg kiabálnak be, hogy "soká végzel???", meg hogy "gyere már ki", majd mikor kijön, akkor még kap egy lecseszést a dolog miatt.

És ez van MINDIG. Kb csak akkor mehet el az ember wc-re, ha nincsenek itthon a többiek, vagy ha alszanak, de az se biztonságos, mert valaki felkelhet.

Ez normális?? Mármint gondolom, hogy nem, de akkor is..... Van bárkinek hasonló gondja? Mit gondoltok, miért lehet ez?


2016. okt. 11. 12:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Ez egyáltalán nem normális. Gondolom ezt a szüleid csinálják? De ezt csinálják egymással is? És ők hol szarnak? Komolyan nem értem.
2016. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
nem ez nem normális és én csakazért is benn maradnék mondván "amíg ütöd az ajtót ki nem megyek" vagy "koptathatod a kezed akkor sem megyek ki hacsak nem akarod hogy odakint végezzem el a dolgom" vagy " a király is jár ilyen helyre és ő sem epret sz..rik" stb. egyéb elmés dolgokkal vágnék vissza.
2016. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Szüleim meg a tesóm. Ezt csinálják egymással is.
2016. okt. 11. 12:16
 4/37 A kérdező kommentje:

"amíg ütöd az ajtót ki nem megyek"

Akkor benyitogatnak.

2016. okt. 11. 12:16
 5/37 anonim ***** válasza:
98%

Ez nagyon nem normális dolog. Ha kakálni kell, akkor kakálni kell, nincs mit tenni.


Esetleg újságpapírt szobában szétterítesz... innen már ki tudod találni.

2016. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%
akkor tegyél zárat az ajtóra és ha benyit az az ő problémája, nem a tied:D
2016. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Volt zár, de leszedték, mert "minek".
2016. okt. 11. 12:20
 8/37 anonim ***** válasza:
97%
és akkor ők hogy oldják meg ha nagy wcézniük kell..??
2016. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%

Miféle sudribunkó családod van, már ne haragudj?

Nem, nem normális! Önző, neveletlen banda a család, az a gond!

2016. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Hát úgy oldják meg, hogy bemennek, sietnek, aztán összevesznek a kint levőkkel, amiért kiabáltak befele. Vagy elintézik melóban/suliban. Mit tudom én.
2016. okt. 11. 12:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!