Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám homofób, hogy mondjam...

Anyám homofób, hogy mondjam el, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Anyám idősebb és konzervatív, és utálja a melegeket. Nagyon elítéli őket, és szerintük betegek. Egyszer megkérdeztem, hogy mit szólna, ha egy nap azt mondanám, meleg vagyok. Kiakadt, aztán azt mondta, hogy nagyon sírna. Kérdeztem, hogy kitagadna-e, de arra nem válaszolt, csak nézett maga elé.
2016. okt. 18. 21:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem hinném hogy kitagadna, de nyilván nagyon megviselné.


Amúgy melyik nemet preferálod inkább, a sajátodat vagy a másikat?

2016. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Én csak akkor mondanám el, ha a saját nemem vonzana jobban, illetve komoly kapcsolatba kerülnék a saját nememmel. Szóval ha csak csók,kalandozás, akkor nem. Ha viszont összeköltözés-együttélés akkor igen. Bár én nem sokkolnám ezzel a szüleimet,inkább elsunyiznám, amíg nem lesz komolyabb.
2016. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Csorgasd a dolgokat, szép lassan.
2016. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Nézd, öö, essünk túl rajta... szeretnék bemutatni neked valakit: khm... Gugül, a barátom...
2016. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Ne mondd el neki, csak akkor, ha komoly kapcsolatba kerülsz a saját nemeddel. Az én szüleim is homofóbok, én is biszex vagyok, randiztam már a saját nememmel és most is fogok, de nem tudnak róla. Fölöslegesen nem "keresem a bajt".
2016. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sehogy. Lehet, hogy már amúgy is sejti, és csak tagadásban él, de ne erősítsd meg. Várj, amíg felnőtt leszel, és saját pénzed lesz, és költözz ki a francba. A szüleidet nem ismerem, de igenis vannak olyan szülőnek nevezett véglények, akik képesek ilyesmi miatt a saját gyereküket kitagadni. Ilyen sztorikat tömegével olvashatsz a neten, és a te anyád kifejezetten veszélyes ilyen szempontból, mert kétértelmű módon reagált, amikor egyenesben rákérdeztél. Minek mondanád el egy ilyen embernek, hogy biszex vagy? Semmi értelme, te nem nyersz vele semmit. Ha majd lesz saját lakásod, és partnered, akivel együtt élsz, megmondhatod neki telefonon. Ott már a tied az irányítás, hiszen te szakíthatod meg vele a kapcsolatot, ha nem képes ember módjára viselkedni.
2016. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Már pedig nem betegség a WHO szerint sem. Ott meg avatott tudósok döntenek erről, több diplomával. Neked hány diplomád van?
2016. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Egészségügyi diplomád van? Muhaha! Na és hol szerezted? Milyen minősítéssel? Ki volt a konzulensed? Ki volt az opponensed? Mi volt a szakdolgozatod témája?
2016. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

biztos az en kornyzetem se orult volna....de szerintem akkor para, ha azonos nemu es kapcsolat mar. Ne is mondd addig.

Ferjem unokatesoja leszbi, aranyosak, olyan, mint vmi legjobb barik:D de pasiknal tenyleg fura...bocs sracok, de csajoknal, vhogy jobban elnezik ezt.

Teny a csaj szuleit is sokkolta a hir, apja depresszios is lett. Gyonyoru lany amugy es kedves. Ferjemmel 6 eve vagyunk egyutt en mar ugy ismertem, hogy baratnoje van( teny azota masik, de az is komoly kapcsolat), iden lett 30.

Van anyukadnak masik gyereke? Bocsi a hulye kerdest,de oket is szerintem az vigasztalta, ohgy masik reszrol lesz unoka. Szeretik mindket lanyugyanugy, azota elfogadtak:)

sztori ketto: egyik csaj elmeselte,hogy most csajokhoz vonzodik, elegge fekete barany lett a csaladban, de kb "kinotte", ugyanis 3-4 evre ra osszejott egy sraccal aki azota eljegyezte.


Szoval varj addig amig megtudod melyik fel, es azert mondd el, hogy pasi vagy vagy csaj?:) ugy talan konnyebb segiteni

2016. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Emberek, a trollokat ne etessük, mert a mi kommentjeinkből táplálkoznak. Mindenkinek ajánlom a figyelmébe a piros kezeket és a STOP-táblákat a trollok kezelésére, meg a következő Woody Allen-idézetet: "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."
2016. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!