Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámra hallgassak vagy a...

Anyámra hallgassak vagy a szívemre?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretnék egy tetoválást, egyáltalán nem durvát, csak egy gyönyörű szép kidolgozott orchideát a csuklómra. Anyukám viszont nem ért egyet, szerinte hátrányosan megfognak különböztetni(eü.-ben akarok elhelyezkedni, fogászati asszisztensként) nem kapok majd munkát és majd megbánom.

Csak az illusztráció kedvéért


[link]



2016. okt. 21. 11:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
45%

H jön ide munkaszerzés???

Ha szeretnéd s nincs normális érv ellene, csináltasd meg.

2016. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén, szerintem te is érzed, hogy édesanyádnak valahol igaza van, érHET emiatt kritika. Biztos tökre "önkifejezel" ezzel meg mittomén miért érzed szükségeét, de akkor már vagy tetesd olyan helyre, ami nem feltétlen látható. A másik baja szerintem, hogy egy unásig használt kis motívumot akarsz magadra, nincs benne se egyedi, se semmi.
2016. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Az agyadra!!!
2016. okt. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesen túl van lihedve a tetkó kérdés...nem kell az sem,h önkifejezz vele meg semmi az égegyadta földön rajtam van egy hindu isten pusztán azért mert megtetszett a minta mondjuk miután eldöntöttem,h felvarratom utána olvastam és szimpatikus is lett de puszta véletlen,h pont erre az istenre akadtam rá...vagy lehet ebbe misztikumot is belelátni,h nem a véletlen folytán akadtam erre rá de telhesen mindegy tetszik és kész,van baglyom van portrém meg felirat hegyek,koponyák meg miegymás.soha egyiket sem bántam meg és bár volt,van mindig olyan ember aki kioktat és elmondja,h mennyire idióta vagyok a sok tetoválás miatt...hát tudod a különbsék aza tetovált és a tetoválatlan emberek közt,h a tetováltat nem érdeklo,h a tetoválatlannak miért nincs tetkója ez visszafele nemogaz...szerintem csináltasd meg nyugodtan..senki nemfogja azt mondani,h ne kezeld a sebét vagy ne add be neki az orvosságát mert tetkód van...
2016. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Jogász vagyok 7 db tetoválással :) senkit nem zavar, intelligencia kérdése ennek elfogadása. :)
2016. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!