Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire lesz hátrány az...

Mennyire lesz hátrány az életében?

Figyelt kérdés

Anyáék elváltak öcsém születése után pár héttel, most anyával élünk.

Valamint van egy nővérünk is szóval öcsém gyakorlatilag nők között nőtt fel, sosem látott mást, csak azt hogy mi hogyan viselkedünk.


18/L (öcsém 15/F)


2016. okt. 24. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom, iskolába csak jár, vannak ismerösei, barátai - szóval azért találkozik böven férfiakkal is, látja a viselkedésüket.


Amiatt semmi, de semmi baja sem lesz, hogy nem él veletek egyetlen férfi sem, viszont ha a témát nagyon elötérbe helyezitek és erröl szólnak naponta a beszélgetések, akkor az - a tematizálás - , okozhat gondot.

2016. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Nincs szamara egy apa-minta, amit tudna kovetni, ugyh valszeg a parkapcsolataira fog ez kihatni, meg kicsit az onbizalmara. Szerintem az segithet vmennyire, ha elkezd sportolni rendszeresen.
2016. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom van apropója a kérdésnek...
2016. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

semmi baja nem lesz tole.


Sot, nagy valoszinuseggel sokkal sikeresebb lesz a noknel, mint a tobbi ferfi, mert sokkal jobban meg fogja tudni erteni oket :)

2016. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Egyik fiú osztálytársamat az anyukája és a nagymamája nevelte. Hát, hadd ne mondjam, milyen volt... Világos öltönyben küldték egy McDonald's-os születésnapi buliba 9 évesen, és tilos volt csúszdáznia vagy bármit csinálni ott, nehogy foltos, koszos legyen az öltöny. A fiúkkal nem tudott, a lányokkal nem akart barátkozni. A fiúk folyton megverték, mert "lányos". Ezután az anyja és a nagyanyja bejöttek a suliba, és megfenyegették, megverték a többi fiút. Gondolhatod, hogy ezután még annyira sem volt népszerű, mint előtte.

Mára felnőtt, gyűlöli mindkét nőt, tudtommal szóba sem áll velük. A városba sem jött többet vissza.

De hozzáteszem, itt nem a nemek, hanem a hülyeség játszottak szerepet...

2016. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
#2-es valaszolo vagyok, es en is pont errol beszelek, amirol az utolso :) Csak gondolom, par "okos" lepontozott, pedig nem artana kis pszichologiat olvasni. a fiu gyereknek kell az apa-minta, kulonben nem fog tudni normalis parkapcsolatot kialakitani, vagy rosszabb esetben a sajat nemehez fog vonzodni. Persze, tisztelet a kivetelnek, m nyilvan van ilyen, de nem ez a tobbseg sajnos. Az osszes haveromat, akit az anyja, meg a nagyija nevelt, mind aggelegeny, m keptelenek ferfiasan viselkedni. Mindegyik el van kenyeztetve, mint az allat es azt varjak el a parkapcsolatban, h a no ugralja korul oket, pont, mint a nagyi, meg az anyjuk. Arrol nem is beszelve, h kegyetlen onzo mindegyik. Szoval, lehet lepontozni, de ez nem fog azon valtoztatni, h lesznek problemai a sracnak. Az mas kerdes, h errol nem tehet.
2016. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Az 1.válaszoló jól mondja.
2016. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
#6 sohasem láttam apámat a szüleim válása miatt, és a háztartásunkban is csak nők vannak. Akkor én most lezbikus vagyok, vagy félreértettem?
2016. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
#8-as, olvasd mar el figyelmesebben, amit irtam. Ferfiakrol beszelunk. Bar ha Te ferfi letedre leszbikus lennel, akkor ott mar gond van :D
2016. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

6-os!Ezt honnan veszed?

"fiu gyereknek kell az apa-minta, kulonben nem fog tudni normalis parkapcsolatot kialakitani, vagy rosszabb esetben a sajat nemehez fog vonzodni."

2016. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!